Ziemia zadrży, gdy bogowie się objawią – Aktualizacja 6.3 do Final Fantasy XIV już dostępna

Nowa aktualizacja zawiera nowe zadania scenariusza głównego, Alliance Raid, dodatkowe tereny mieszkalne i wiele więcej.

SQUARE ENIX® wraz z nadejściem łatki 6.3: „Gods Revel, Lands Tremble” wprowadza dziś nowe, świeże wyzwania do uznanej przez krytyków gry MMORPG FINAL FANTASY® XIV Online.

Przygody Wojownika Światła są kontynuowane w aktualizacji 6.3 z nowymi zadaniami głównego scenariusza, podczas gdy gracze mogą również sprawdzić swoją siłę i umiejętności w nowej próbie dla 8 graczy na obu poziomach trudności Normalnym i Ekstremalnym, 24-osobowym rajdzie sojuszu, nowym dungeonie lub nowym ultimate raid, który zostanie wprowadzony w Patchu 6.31.

Final Fantasy XIV – zwiastun aktualizacji 6.3.

Dalsze szczegóły dotyczące zawartości Patcha 6.3 dostępne są poniżej:

 • Nowe zadania wątku głównego
 • Nowy Alliance Raid dla 24 graczy – Myths of the Realm, Part 2: Euphrosyne
 • Nowy Dungeon – Lapis Manalis – W pogoni za voidsentem dowiadujesz się o opuszczonej wiosce w górach Garlemaldu, gdzie Garleanie praktykowali niegdyś sztuki żniwiarzy. Ale co znajdziesz tam głęboko w sercu góry?
 • Nowa próba dla 8 graczy (Normal/Extreme) – Poszukiwania Azdaji trwają nadal, dopóki nie pojawi się nowy potężny wróg, który będzie chciał ci się przeciwstawić…
 • Nowy ultimare Raid – The Omega Protocol (Ultimate) (Patch 6.31) – Co by było, gdyby niestrudzone testy Omegi trwały dalej i przyniosły nieuchwytną odpowiedź, której szukała? Słowa minstrela zapraszają do wyobrażenia sobie tego scenariusza─ do rozważenia możliwości tego, co mogło być─ i śledzenia eksperymentu aż do jego ostatecznego zakończenia.
 • Nowa Unreal TrialContainment Bay P1T6 (Unreal) – Jak zawsze, fałszywy dowódca łaknie opowieści o śmiertelnych wyczynach, a ty, chcąc go zadowolić, wracasz myślami do swojego szalonego spotkania z eikonem Sophią. Wspomnienie pozostaje żywe nawet teraz, a ty znów stajesz przed Boginią, a twoje przetrwanie wisi na włosku…
 • Zmiany systemu Duty – Wsparcie jest dostępne dla pozostałych lochów głównego scenariusza Heavensward™ (The Great Gubal Library, The Aetherochemical Research Facility, The Antitower, Sohr Khai, Xelphatol i Baelsar’s Wall), dzięki czemu można je ukończyć wraz z grupą sojuszników NPC.
 • Nowe zadania poboczne
  • Tataru’s Grand Endeavor – Kiedy Tataru otrzymuje nieoczekiwaną propozycję współpracy od znajomego z Dalekiego Wschodu, zostaje wezwany do udziału w negocjacjach z powodów, których nie zna…
  • Tales of Newfound Adventure
 • Aktualizacje Island Sanctuary– Wróć do raju, gdzie czeka nowy punkt orientacyjny, zwierzęta, rangi sanktuarium i przedmioty do odblokowania. Ponadto wprowadzono liczne ulepszenia w interfejsie użytkownika i nie tylko, w oparciu o opinie graczy. Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby odkryć swoją wyspę!
 • The Gold Saucer – New Course for Leap of Faith – Z głębi Czarnego Całunu nadchodzi wzniosłe wyzwanie dla tych, którzy chcieliby osiągnąć wyżyny atletyzmu. Czy będziesz pierwszym kroczącym, który wzniesie się na wyżyny niczym sylf?
 • Dodatkowe aktualizacje.

Pełne szczegóły dotyczące patcha 6.3 znajdziecie w patch notes na stronie gry.

Ta aktualizacja wprowadza również dodatkowe oddziały mieszkaniowe dla wszystkich obszarów mieszkalnych. w sumie 1800 nowych działek na Świat, dając większej liczbie graczy szansę na zakup domu w grze dla siebie lub swojej Kompanii. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Lodestone.

Gracze mogą teraz świętować coroczne wydarzenie sezonowe Heavensturn w grze, które potrwa do 16 stycznia i zaoferuje nagrody sezonowe dla graczy, którzy wezmą w nim udział.

Fani mogą również oczekiwać następujących aktualizacji w Patchu 6.35:

 • Nowe zadania plemienne: Loporrits – Gdy księżyc nie jest już potrzebny do ewakuacji międzygwiezdnej, niezliczone małe głosy wołają o nowy cel. Na szczęście dla dawnej załogi statku gwiezdnego, ich własny Dreamingway ma niemałe doświadczenie w rozpamiętywaniu takich spraw i jest zdeterminowany, by pomóc każdemu Loporritowi odnaleźć drogę.
 • Nowy Deep Dungeon: Eureka Orthos – Pod koniec Trzeciej Ery Astralnej, kiedy starożytne Imperium Allaganu było u szczytu swojej chwały, naukowcy pracowali głęboko pod Kryształową Wieżą, aby odkryć tajemnice, które mogłyby wznieść ich ojczyznę na jeszcze wyższy poziom. Ich laboratorium zostało nazwane Eureka Orthos, gdzie niemożliwe koncepcje nieśmiertelności, klonowania i panowania nad boskością stały się rzeczywistością. Badania były tak fantastyczne, że legenda Eureki przetrwała przez wieki─ i teraz przypada w udziale głównemu poszukiwaczowi przygód gwiazdy, aby wydobyć na światło dzienne zakopane sekrety laboratorium.
 • Somehow Further Hildibrand Adventures – Po przeżyciu serii surrealistycznych przygód na Księżycu, Inspektor Hildibrand powrócił na powierzchnię gwiazdy. On i jego eklektyczna załoga rozpoczynają poszukiwania zaginionego towarzysza Mistrza PuPu, co przyciąga uwagę starych znajomych, zarówno tych sympatycznych, jak i tych denerwujących…
 • Weapon Enhancement Quests – Manderville Weapons Lord Godbert pilnie odszyfrowuje podręcznik swojego przodka, próbując odtworzyć wspaniałą broń Manderville. Choć od dłuższego czasu utrudniały mu to tajemnicze kody, klucz do postępu w procesie augmentacji jest wreszcie w jego zadbanych rękach!

Aby uzyskać więcej informacji na temat całej dodawanej zawartości, odwiedź stronę promocyjną Patch 6.3.

Dodaj komentarz