Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac – klasyka gatunku anime dostępna na urządzenia mobilne

Duża aktualizacja wprowadza nowy rozdział do gry RPG i wiele innych nowości

YOOZOO Games, Szanghaj — 07.11.19 | Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac, gra RPG na urządzenia mobilne, inspirowana mangą Masami Kurumady, od kilku tygodni dostępna jest w App Store i Google Play Store. W tym czasie zachwyciła miliony graczy na całym świecie, wiernie odzwierciedlając styl graficzny Kurumady oraz postaci, sceny i umiejętności bojowe, znane z oryginalnej wersji. Weterani gatunku anime rozpoznają ponadto kilku najlepszych japońskich narratorów, jak choćby Juna Fukuyamę (głos Lelouch z Code Geass) lubYuki Kaji (Eren Yeager w Attack on Titan).

Gracze wcielą się w mistycznych świętych (Saints), czyli wojowników, którzy przysięgli bronić boginię Atenę przed bóstwami Olimpu. Tytuł oferuje dynamiczną i wizualnie zachwycającą, trójwymiarową rozgrywkę, wierną oryginalnej mandze. W ubiegłym miesiącu do gry dodano limitowanych bohaterów, Gemini Saga i Libra Dohko. Dzisiaj do Saint Seiya Awakening wkracza w nowy rozdział, Poseidon, a wraz z nim brat bliźniak Gemini – Sea Dragon Kanon – oraz dwa nowe wymagające tryby: The Shrine i The Coffers.

Do niedzieli gracze mogą rejestrować się w wydarzeniu Jamir Championship, które rozpocznie się w poniedziałek i potrwa 18 dni. Na końcu poznamy mistrzów – najlepszych graczy na wszystkich serwerach.

Więcej szczegółów o Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac znajduje się na Facebooku.

Dodaj komentarz