barotrauma update

Gra otrzymuje nową łódź podwodną, misje zdrajcy, potwory, opcje modyfikacji postaci, radykalną poprawę sztucznej inteligencji oraz ponad 100 innych ulepszeń

Hamburg, Niemcy  21 listopada 2019: Wydawca Daedalic Entertainment i niezależne studia FakeFish oraz Undertow Games ogłaszają kolejną dużą aktualizację wyjątkowej symulacji łodzi podwodnej Barotrauma o tytule „The Beasts Within”.

Barotrauma (dostępna na Steamie w cenie €24,99) wysyła załogę składającą się z maksymalnie 16 graczy w podwodną podróż pod powierzchnię Europy, jednego z księżyców Jowisza. Gracze odkryją obce zagrożenia i cuda, muszą dowodzić systemem łodzi podwodnej oraz zmierzą się z wyzwaniami świata zewnętrznego i wewnętrznymi niebezpieczeństwami.

Zwiastun nowości można obejrzeć poniżej.

Aktualizacja „The Beasts Within” pojawi się za darmo i obejmuje:

  • Nowe opcje modyfikacji postaci: 30 dodatków jak włosy, broda i akcesoria, aby nadać załodze wyjątkowy wygląd.
  • Łódź podwodna Kastrull: Kastrull to trudny do zatopienia bojowy okręt o dużej sile ognia, wyposażony w otwarty zbiornik balastowy i kilka stanowisk dla załogi. Nadaje się idealnie dla dużej i doświadczonej załogi graczy.
  • Nowe misje zdrajcy: Możliwość potajemnych działań przeciwko własnej załodze to jeden z ulubionych sposobów gry online w Barotrauma. Aktualizacja dodaje pięć misji zdrajcy o bardziej zróżnicowanych celach.
  • Potwory Hammerhead: Ten nowy gatunek obcych będzie stanowił wyzwanie nawet dla weteranów gry. Samotny Hammerhead nie stanowi dużego zagrożenia, ale możliwość szybkiego namnażania pozwala im z łatwością pokonać nawet dobrze przygotowaną załogę. Potwór-matriarcha jest natomiast silny, zły i może wybić dziurę w kadłubie łodzi bez najmniejszego problemu.

Oprócz dodatkowej zawartości aktualizacja wprowadza ulepszenia w wyszukiwaniu serwerów, radykalne zmiany w sztucznej inteligencji, ułatwiające samodzielne radzenie sobie z misjami w trybie dla pojedynczego gracza oraz ponad 100 innych ulepszeń i poprawek błędów.

Więcej o aktualizacji „The Beasts Within” oraz kolejnych krokach w rozwoju Barotraumy znajduje się na stronie produktu na Steamie.

Dodaj komentarz