Zanurz się jeszcze głębiej —Barotrauma otrzymuje potężną aktualizację „The Beasts Within”

Gra otrzymuje nową łódź podwodną, misje zdrajcy, potwory, opcje modyfikacji postaci, radykalną poprawę sztucznej inteligencji oraz ponad 100 innych ulepszeń

Hamburg, Niemcy  21 listopada 2019: Wydawca Daedalic Entertainment i niezależne studia FakeFish oraz Undertow Games ogłaszają kolejną dużą aktualizację wyjątkowej symulacji łodzi podwodnej Barotrauma o tytule „The Beasts Within”.

Barotrauma (dostępna na Steamie w cenie €24,99) wysyła załogę składającą się z maksymalnie 16 graczy w podwodną podróż pod powierzchnię Europy, jednego z księżyców Jowisza. Gracze odkryją obce zagrożenia i cuda, muszą dowodzić systemem łodzi podwodnej oraz zmierzą się z wyzwaniami świata zewnętrznego i wewnętrznymi niebezpieczeństwami.

Zwiastun nowości można obejrzeć poniżej.

Aktualizacja „The Beasts Within” pojawi się za darmo i obejmuje:

  • Nowe opcje modyfikacji postaci: 30 dodatków jak włosy, broda i akcesoria, aby nadać załodze wyjątkowy wygląd.
  • Łódź podwodna Kastrull: Kastrull to trudny do zatopienia bojowy okręt o dużej sile ognia, wyposażony w otwarty zbiornik balastowy i kilka stanowisk dla załogi. Nadaje się idealnie dla dużej i doświadczonej załogi graczy.
  • Nowe misje zdrajcy: Możliwość potajemnych działań przeciwko własnej załodze to jeden z ulubionych sposobów gry online w Barotrauma. Aktualizacja dodaje pięć misji zdrajcy o bardziej zróżnicowanych celach.
  • Potwory Hammerhead: Ten nowy gatunek obcych będzie stanowił wyzwanie nawet dla weteranów gry. Samotny Hammerhead nie stanowi dużego zagrożenia, ale możliwość szybkiego namnażania pozwala im z łatwością pokonać nawet dobrze przygotowaną załogę. Potwór-matriarcha jest natomiast silny, zły i może wybić dziurę w kadłubie łodzi bez najmniejszego problemu.

Oprócz dodatkowej zawartości aktualizacja wprowadza ulepszenia w wyszukiwaniu serwerów, radykalne zmiany w sztucznej inteligencji, ułatwiające samodzielne radzenie sobie z misjami w trybie dla pojedynczego gracza oraz ponad 100 innych ulepszeń i poprawek błędów.

Więcej o aktualizacji „The Beasts Within” oraz kolejnych krokach w rozwoju Barotraumy znajduje się na stronie produktu na Steamie.

Dodaj komentarz