Sukces Solasta: Crown of the Magister na Kickstarterze

Darmowe demo dostępne do 18 października na Steamie

Niezależne studio Tactical Adventures ogłasza, że osiągnięto 100% wsparcia dla nadchodzącej taktycznej gry RPG Solasta: Crown of the Magister na platformie Kickstarter. Francuski deweloper otrzymał niedawno licencję od Wizards of the Coast na użycie zawartości i zasad z Dungeons and Dragons SRD 5.1 w swojej najnowszej produkcji. Darmowe, godzinne demo gry będzie dostępne w serwisie Steam jeszcze do 18 października. W nadchodzącym czasie, Tactical Adventures będzie rozwijało grę, dodawało zawartość i nowe funkcje, aby w pełni wykorzystać potencjał tytułu. Solasta: Crown of the Magister zakończy kampanię na Kickstarterze 4 października.

Poniżej zwiastun premierowy kampanii Solasta: Crown of the Magister na Kickstarterze.

Solasta to wyjątkowa drużynowa gra akcji, w której każda postać jest niezastąpiona i może zostać bohaterem. Gracz musi wykorzystać wszystkie mocne strony swojej drużyny i uważać na słabości, aby odnieść zwycięstwo. Dynamiczny i mistyczny świat Solasta: Crown of the Magister kryje nowy rodzaj gry wertykalnej, w którym otoczenie staje się elementem strategicznym. Światło służy jako narzędzie do odkrywania lochów lub jako broń przeciw kreaturom ciemności, ale musi być używane ostrożnie, ponieważ zdradza także naszą pozycję.

Solasta: Crown of the Magister można jeszcze wesprzeć na platformie Kickstarter do 4 października. Demo gry w serwisie Steam dostępne jest do 18 października. Więcej informacji znajduje się na stronie www.solastagame.com, na SteamieTwitterzeInstagramieFacebooku, kanale YouTube Twitchoraz w konwersacji na Discordzie oficjalnych forach.

Dodaj komentarz