Hit na Steamie Iratus: Lord of the Dead otrzymuje dużą aktualizację zawartości

Moskwa/Hamburg, 1 października 2019 – Wydawca Daedalic Entertainment i studio Unfrozen wydają pierwszą dużą aktualizację do Iratus: Lord of the Dead. Utrzymana w klimacie dark fantasy taktyczna gra RPG typu roguelike była przez kilka dni hitem na Steamie po wejściu w fazę wczesnego dostępu i stała się jednym z najpopularniejszych tytułów wydawcy z Hamburga. Z okazji aktualizacji przygotowano także akcję rabatową – od godziny 19 przez najbliższe 48 godzin Iratus będzie dostępny ze zniżką 25% na Steamie.

Darmowy patch dodaje dwie nowe postaci do szeregów nekromanty Iratusa – Unfrozen (dla wszystkich) oraz Infested (wyłącznie dla posiadaczy Supporter Pack). Byli sojusznicy Iratusa z mroźnej północy, starożytne istoty Unfrozen, służą nekromancie za pomogą magii lodu. Infested to natomiast słabe zombie, których ciała wypełnione są chorobami. Zaraza może rozprzestrzeniać się wśród wrogów i osłabiać morale.

Aktualizacja wprowadza także kolejnych wrogów: Shadowelf, Ataman i Gargoyle, wymagających nowych strategii walki. Nowy tryb Endless Rise jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy szukają wyjątkowego wyzwania i nie boją się zanurzyć w nieskończoną głębię lochów. Dodatkowo grę wzbogacono o zaklęcia dla Iratusa i kilkadziesiąt przedmiotów, poprawiono balans i interfejs użytkownika.

Podczas trwania fazy wczesnego dostępu Iratus: Lord of the Dead będzie ciągle ulepszane i uzupełniane o nową zawartość. Aktualności można znaleźć na Steamie.

Dodaj komentarz