Otwarta beta Blood of Heroes już dostępna na PC

Po specjalnym pokazie na Gamescom 2021, Vizor Games otwiera arenę dla śmiałków chcących wziąć udział w krwawych potyczkach PvP

Mińsk, Białoruś, 27 sierpnia, 2021 — Vizor Games ogłasza start otwartych testów wersji beta swojej skupionej na walce orężem gry Blood of Heroes. Jako część kampanii promocyjnej, między 25, a 27 sierpnia Vizor Games zaprezentowało swój tytuł na tegorocznych targach Gamescom. Wczorajszego wieczoru w ramach studia Gamescom wyemitowany został wywiad, którego na wyłączność dla IGN udzielił dyrektor projektu, Dmitry Voronov. Gracze PC już teraz mogą wziąć udział w otwartej becie Blood of Heroes, rejestrując się na oficjalnej stronie gry.

Nowy zwiastun CGI Blood of Heroes

Otwarta beta potrwa, aż do nieogłoszonego jeszcze pełnego wydania gry na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X; Przez cały okres trwania testów beta rozgrywka będzie stale ulepszana i aktualizowana na podstawie opinii graczy.

Blood of Heroes żeruje na ludzkim apetycie na destrukcję. Każdy z bohaterów gry jest wprawionym wojownikiem, który został zamknięty w cyklu chaosu. Każdego dnia muszą oni powstać i walczyć, starając się zdobyć łaskę i uznanie bogów o kamiennych twarzach.

Główne cechy gry:

  • Wymagający i rozbudowany system walki oparty o umiejętności gracza, który uwzględnia każdy aspekt krwawej bitwy, tak by nagrodzić najzdolniejszego rołupywacza czaszek.
  • Zestaw bohaterów, którzy nie są tylko chodzącymi statystykami. Każdy może pokonać swoje słabości i wygrać lub przegrać z najłagodniejszym z potulnych, jeśli nie zostanie dobrze poprowadzony.
  • Trzy główne tryby gry: Wyzwij nieznajomego na pojedynek, dołącz do innych poszukujących chwały w bójce lub szlifuj swoje umiejętności taktyczne w trybie dominacji.
  • Osobiste przedmioty areny dzięki zmieniającym rozgrywkę krajobrazom oraz potwornym dekoracjom, zmieniają kryjówkę gracza w najlepsze miejsce do walki i szlifowania swoich umiejętności. 

Blood of Heroes dostępne jest za darmo, zainteresowani gracze mogą już teraz dołączyć do otwartej bety, rejestrując się pod adresem http://www.bloodofheroes.online/. Vizor Games planuje w przyszłości udostępnić Blood of Heroes także na takie platformy jak: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Gra Blood of Heroes dostępne jest w następujących wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, polskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, tureckiej oraz włoskiej. Więcej informacji dostępnych jest w serwisach Youtube, Twitter oraz Facebook firmy Vizor Games.

Dodaj komentarz