ŚWIAT TOWER OF FANTASY POWIĘKSZA SIĘ DZIĘKI NADCHODZĄCEMU ROZSZERZENIU VERA

Pierwsza zawartość popremierowa, dziesięć milionów globalnych instalacji ujawnione podczas Gamescom 2022.

Podczas targów Gamescom, wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ujawnili pierwsze spojrzenie na Verę, nowy obszar nadchodzący do hitu MMORPG Tower of Fantasy z otwartym światem. Vera będzie darmowym rozszerzeniem do Tower of Fantasy, które pojawi się w grze jeszcze tej jesieni. Jednocześnie Level Infinite ujawniło, że Tower of Fantasy ma już ponad 10 milionów pobrań, debiutując na pierwszym miejscu listy darmowych gier App Store w 36 krajach i regionach oraz w globalnej pierwszej dziesiątce w 122 dodatkowych krajach i regionach. Tower of Fantasy jest darmową grą i jest dostępna na oficjalnej stronie, a także w App Store i Google Play, a później trafi na Steam i Epic Game Store.

Vera

Vera to nazwa nowego obszaru o tematyce cyberpunkowej, który zostanie odblokowany w grze, przynosząc ze sobą nowe środowiska, wierzchowce, potwory, broń i wiele więcej. Pustynne Gobby to główny obszar rozszerzenia, napromieniowane pustkowia z cyberpunkowym centrum Mirroria w sercu pustyni. Gracze Tower of Fantasy będą zachwyceni nowymi instancjami, rajdami i legendarnymi bossami, w których mogą wziąć udział wraz z przyjaciółmi, które przynoszą nowe misje, wydarzenia i nagrody za progresję.

Zwiastun rozszerzenia Vera.

Obszar Vera przed Kataklizmem podlegał jurysdykcji Siódmego Oddziału Helgaardu, a po Kataklizmie stracił kontakt z główną planetą. Środowisko jest zdominowane przez pustynne Gobby, a ogólny klimat jest gorący i suchy. Ze względu na awarię lokalnej „Wieży Widmowej Very” (wzmacniacza energii pierwotnej) po Kataklizmie, jej wymiar czasoprzestrzenny nie może być skalibrowany na głównym planie, ani nie może uzyskać stabilnych dostaw energii pierwotnej. Intensywność promieniowania energii pierwotnej na tym obszarze stopniowo maleje, z wyjątkiem niektórych silnie zanieczyszczonych obszarów. Chociaż większość środowiska powierzchniowego może być wykorzystywana do działalności ludzkiej, większość mieszkańców Very żyje w Mirrorii.

Frigg

Frigg, nowa grywalna postać, zostanie oficjalnie wydana już wkrótce. Cichy i zdecydowany żołnierz, który wykonuje swoją pracę czysto i szybko. Ma własne podejście do życia i często zastanawia się nad jego sensem, gdy nie jest zajęta eliminowaniem swoich wrogów. Jeden z Aniołów Łaski, jej ciało zostało w dużej mierze zmodyfikowane żywym metalem, aby zatrzymać promieniowanie bez tłumika. Jest lojalną służką Mędrca i wykonuje jego polecenia bez pytania. Jako dowódca, ma prawo dowodzić siłami Dziedziców Aidy, ale zamiast tego wybiera samotne działanie przez większość czasu.

Zwiastun prezentujący Frigg.

Akcja gry Tower of Fantasy, osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska naturalnego Ziemi na odległą planetę Aida, jest hitem wśród graczy w Chinach, a wkrótce gracze z całego świata będą mogli dołączyć do tej porywającej akcji. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego stylu sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających celów i rozbudowanej walki poprzez emocjonujące bitwy i ekscytującą eksplorację otwartego świata. 

KLUCZOWE CECHY:

  • Otwarty świat RPG,
  • Postapokaliptyczny styl graficzny w stylu sci-fi anime,
  • Rozbudowane tworzenie postaci,
  • Ekscytująca, wciągająca walka,
  • Eksploracja w otwartym świecie,
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy.

Aby dowiedzieć się więcej o Tower of Fantasy i odebrać nagrody w grze, odwiedź stronę gry lub sprawdź inne oficjalne kanały: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Discord.

Dodaj komentarz