Amazon Gaming Week powraca z wielkimi promocjami na gry, sprzęt i nie tylko!

Coroczna impreza Amazon Gaming Week powraca, rozpoczyna się dzisiaj 29 sierpnia 2022 i potrwa do 10 września 2022 do 6:59, oferując klientom ponad tydzień wspaniałych ofert na gry, sprzęt, akcesoria do gier, dodatkowe kontent w grach i nie tylko.

Gracze mogą skorzystać ze zniżki na gry podczas Amazon Gaming Week, w tym New World, który oferuje 50% zniżki na Standard Edition i Deluxe Edition, a Lost Ark, który oferuje 10% zniżki na każdy Starter Pack.

Fani gier mogą również skorzystać z dropów na Twitchu dla każdego, kto ogląda lub streamuje Lost Ark lub New World podczas Amazon Gaming Week. New World opublikuje również skórkę The Scoundrel’s Fancy Apparel, a Lost Ark – Maharaka Sombrero oraz Blessed Egg & Shard Set.

Amazon Gaming Week to również świetna okazja, aby odebrać nowe akcesoria do gier, takie jak klawiatury, zestawy słuchawkowe, myszy do gier i kamery do streamowania od takich marek jak Razer, Logitech, Acer i Corsair, po obniżonych cenach. Klienci mogą odwiedzić stronę, aby przejrzeć setki dostępnych ofert.

Aby uczcić Tydzień Gier, Amazon Music oferuje 3 miesiące darmowej subskrypcji Amazon Music Unlimited dla nowych klientów do 7 września 2022 roku do 7 rano (obowiązują warunki i zasady), a Audible będzie zawierał treści związane z grami i kolekcje, wszystkie dostępne za pośrednictwem swojej strony.

Podczas Amazon Gaming Week klienci mogą również skorzystać z nowej wypowiedzi Alexy „Alexa, w co dziś grasz?”, w której codziennie będzie wypowiadana nowa gra z jej opisem, żartem lub kalamburem.

Aby zapoznać się ze wszystkimi ofertami i zawartością, odwiedź stronę Amazon Gaming Week na Amazon pod tym adresem zaczynając od dzisiaj, 29 sierpnia 2022 do 10 września 2022 do godziny 6:59.

Oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas i zależą od dostępności. Zniżki i oszczędności na ofertach na produkty sprzedawane przez Amazon (z wyłączeniem MP3) odnoszą się do różnic w stosunku do Rekomendowanej Ceny Detalicznej („RRP”) lub naszej poprzedniej ceny sprzedaży, jak wskazano. Zniżki i rabaty na muzykę cyfrową odnoszą się do rabatów w stosunku do naszej poprzedniej ceny sprzedaży lub jak wskazano inaczej. Oferty na produkty sprzedawane przez sprzedawcę z Marketplace podlegają warunkom sprzedaży tego sprzedawcy.

Dodaj komentarz