The Great Perhaps – przygodówka o podróży w czasie ukaże się 14 sierpnia na Steamie

Gra przgodowa w klimacie science fiction od Daedalic Entertainment i Caligari Games zaprasza graczy na podróż w czasie między przeszłością a teraźniejszością

Hamburg, Niemcy – 18 lipca 2019: Wydawca Daedalic Entertainment zapowiada premierę przygodówki o tematyce podróży w czasie The Great Perhaps. Gra ukaże się 14 sierpnia na Steamie na systemy PC, Mac i Linux. Debiut studia Caligari Games zabiera gracza w inspirującą podróż do fantastycznego świata pełnego zagadek. Charakterystyczne dla gry są szybkie zmiany płaszczyzny czasowej oraz inspirowany estetyką sowiecką styl graficzny, które można podziwiać w zawiastunie.

The Great Perhaps to przygodówka zarówna przed- jak i postapokaliptyczna. Jako astronauta wracamy na ziemię i staramy się rozwiącać zagadkę katastrofy, w wyniku której planeta zmieniła się w bezludzie. Pomocna w tym będzie tajemnicza latarnia, która pokazuje przeszłość i przenosi gracza szybko do innej płaszczyzny czasowej. Czy dzielnemu astronaucie uda się wyjść obronną ręką z niebezpieczeństw, jakie chyhają na niego w teraźniejszości i przeszłości? Czy odkryje przyczyny katastrofy i czy uda mu się cofnąć jej skutki?

Najważniejsze cechy gry:

  • Mechanika podróży w czasie – służy rozwiązywaniu zagadek z przeszłości.
  • Intensywny a zarazem melancholijny świat przed jak i po upadku.
  • Innowacyjna opowieść, łącząca przeszłość i teraźniejszość.
  • Ciekawe postaci i wzruszające historie.
  • Dynamiczny soundtrack, dopasowany do płaszczyzny czasowej.
  • Nostalgiczna grafika 2D, zainspirowana estetyką sowiecką.

Więcej informacji o The Great Perhaps znajduje się na Steamie

Dodaj komentarz