Premiera The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2

Wielokrotnie nagradzana gra The Walking Dead: Saints & Sinners (Chapter 1) jest również dostępna na PS VR2

The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution, najnowszy rozdział wielokrotnie nagradzanej apokaliptycznej serii VR opartej na grze Skybound Entertainment The Walking Dead, jest już dostępny na PC i PS VR2. Po premierze Meta Quest Chapter 2 pod koniec ubiegłego roku, zespół deweloperski Skydance Interactive wysłuchał opinii społeczności i wprowadził ulepszenia, które doprowadziły do dzisiejszej premiery na PC i PS VR2. Równocześnie z premierą Rozdziału 2, Skydance Interactive oferuje graczom kilka możliwości cieszenia się grą The Walking Dead: Saints & Sinners na nowych platformach.

Zwiastun premierowy gry The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2.

Oprócz premiery Rozdziału 1 na PS VR2, Skydance Interactive daje graczom ulepszenia wizualne i rozgrywki specyficzne dla PS VR2, możliwość przeniesienia danych zapisu Rozdziału 1 do Rozdziału 2 na wspieranych platformach (PS, PC i Meta), łatkę day-one i wiele więcej:

 • Rozdział 1 Aktualizacja do PS VR2: Gracze PlayStation VR chcący nadrobić zaległości w historii The Walking Dead: Saints & Sinners mogą otrzymać DARMOWE uaktualnienie na PS VR2, jeśli posiadają już Tourist Edition oryginalnego tytułu na PS VR. Osoby posiadające standardowąwersję na PS VR mogą zapłacić 10 dolarów za aktualizację do Tourist Edition, aby odblokować aktualizację na PS VR2. Aktualizacja będzie dostępna wraz z premierą gry Chapter 2: Retribution.
 • Transfer zapisów z Chapter 1 dla każdej z platform: Skydance dodało więcej elastyczności w przesyłaniu danych zapisanych w grze pomiędzy grami i platformami VR. Gracze posiadający save’y z Rozdziału 1 mogą je przesłać do Rozdziału 2 za pośrednictwem Meta, PC i PlayStation VR; obsługa PICO pojawi się jeszcze w tym roku.
Film instruktażowy dotyczący sposobu przenoszenia zapisów.
 • Day-One Patch I broń: Skydance Interactive wypuściło day-one patch, który wprowadza kilka poprawek jakości życia i odpowiada na niektóre uwagi społeczności.  Jako podziękowanie dla wszystkich graczy, łatka zawiera również zupełnie nowy łuk o nazwie „The Orphan”. Przykładowa lista dzisiejszych poprawek obejmuje następujące elementy:
  • Dodano opartą na chmurze, międzyplatformową obsługę przesyłania i udostępniania zapisów
  • Lepsze oświetlenie
  • Nazwy modów społecznościowych są teraz uwzględnione
  • Poprawione animacje NPC
  • zbalansowani opancerzeni wrogowie
  • I wiele więcej

Nowicjusze i gracze powracający do świata The Walking Dead: Saints & Sinners po raz kolejny wskoczą w rolę Turysty i będą poruszać się po zupełnie nowych zagrożeniach czających się za każdym rogiem zalanego miasta Nowy Orlean. W Rozdziale 2: Retrybucja gracze mają za zadanie stawić czoła nie tylko nieumarłym Wędrowcom grasującym po ulicach, ponieważ różne frakcje i jednostki urosły w siłę. W grze pojawia się również nieustające zagrożenie w postaci nowego wroga imieniem Axeman, który wprowadza do gry nowy poziom terroru.

Oryginalny The Walking Dead: Saints & Sinners był chwalony zarówno przez krytyków, jak i entuzjastów VR za intuicyjną, opartą na fizyce walkę, oryginalną fabułę i wciągający system survival craftingu. Gra okazała się również bestsellerem na wszystkich platformach, generując ponad 90 milionów dolarów sprzedaży. W oparciu o opinie społeczności VR, Chapter 2: Retribution udoskonala te cechy, jednocześnie dostarczając graczom nowych, ekscytujących narzędzi do eksperymentowania i przetrwania, takich jak celownik laserowy, tłumik, pistolet podręczny i potężna piła łańcuchowa do walki wręcz.

Aby być na bieżąco z nowościami do The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution odwiedź oficjalną stronę i śledź The Walking Dead: Saints & Sinners na Facebook, Instagram, Twitter i Discord.

Dodaj komentarz