Tower of Fantasy publikuje dwa nowe materiały wideo

Sprawdź kreatywne rozwiązania dla graczy i możliwości multiplayer w MMO z otwartym światem skierowanym do graczy PC i mobilnych

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio opublikowali dziś dwa nowe materiały wideo dotyczące Tower of Fantasy, popularnej gry MMORPG z otwartym światem. Oba filmy podkreślają kreatywne opcje dostępne dla graczy, jak również prezentują rozgrywkę wieloosobową w grze. Tower of Fantasy zostanie udostępnione do przedpremierowego pobrania już 9 sierpnia, a globalna premiera na PC i urządzeniach mobilnych, będzie miała miejsce 11 sierpnia 2022 roku o godzinie 02:00 CEST.

Creative Gameplay przedstawia swobodę personalizacji postaci, prezentuje liczne pojazdy i środki transportu, przedstawia bronie sci-fi, które napędzają walkę w czasie rzeczywistym, a nawet przedstawia niektóre z zabawnych mini-gier rozrzuconych po całym świecie.

Tower of Fantasy – materiał z rozgrywki kreatywnej.

W Rozgrywce Towarzyskiej gracze dowiadują się o tworzeniu drużyn, wspólnym pokonywaniu bossów, eksploracji świata Aidy podczas lotu lub podróży pojazdami oraz uwiecznianiu wspomnień na zdjęciach drużynowych.

Tower of Fantasy – film z rozgrywki towarzyskiej.

Nowa strona Tower of Fantasy również została uruchomiona. Odwiedzając ją, gracze mogą zdobyć swój własny bilet na wycieczkę po Aidzie, który rozpocznie ich podróż po krainie fantazji! Gracze będą tworzyć obrazy anime i odwiedzą swoje pierwsze miejsca na planecie Aida.

Osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska na Ziemi i uciekła na odległą planetę Aida, współdzielona akcja MMORPG z otwartym światem w Tower of Fantasy stała się hitem wśród graczy w Chinach, a wkrótce gracze z reszty świata będą mogli dołączyć do ekscytującej przygody. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego świata sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających celów i ekscytującej walki poprzez emocjonujące bitwy i ekscytującą eksplorację otwartego świata. 

KLUCZOWE FUNKCJE:

  • Eksploracja w otwartym świecie,
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy,
  • Narzędzia do swobodnego tworzenia postaci,
  • Postapokaliptyczna sceneria sci-fi,
  • Inspirowany anime styl artystyczny z unikalnymi postaciami,
  • Ekscytująca, wciągająca walka,
  • Wiele wierzchowców oraz unikalne bronie i relikty w stylu sci-fi.

Dodaj komentarz