Ambitna drużynowa gra RTS A Year Of Rain ukaże się 6 listopada

Nowy zwiastun pokazuje funkcje i frakcje w grze

Hamburg, Niemcy – 4 października 2019 – Wydawca i deweloper Daedalic Entertainment ogłasza datę premiery ambitnej drużynowej gry RTS A Year Of Rain. Tytuł ukaże się 6 listopada w programie Steam Early Access.

Najnowszy zwiastun ukazuje trzy frakcje, które znajdą się w A Year Of Rain.

Daedalic ujawnia także pierwsze szczegóły historii gry oraz brutalnego świata, w którym tytuł jest osadzony. Jałowe otoczenie nie daje wielu zasobów, dlatego rywalizacja o nie jest tym bardziej zaciekła. Jedyne, co znają mieszkańcy tego świata, to dźwięk bębnów wojennych i walka o przeżycie. Dwóch przyjaciół – paladyn i młody szlachcic – wyruszają w długą drogę, aby przynieść umęczonej społeczności wymarzony pokój. A Year Of Rain opowiada historię tych dwóch bohaterów: ofiar, jakie muszą ponieść, aby zawalczyć o lepszą przyszłość oraz przeciwników, na jakich trafiają.

A Year Of Rain łączy elementy klasycznych tytułów RTS z walką drużynową i silnymi jednostkami bohaterów. Zarówno kampanie kooperacji, jak i tryby online i offline, przeznaczone są dla drużyn składających się z dwóch graczy. Klasyczny tryb potyczki 2 na 2 został zaprojektowany tak, aby był grywalny na wszystkich poziomach umiejętności. Natomiast tryb Against all Odds to innowacja w gatunku – dwóch samotnych bohaterów stanie naprzeciw dwóm armiom.

Dalsze informacje o A Year Of Rain ukazują: strona internetowa, Facebook, Twitter, Discord, Steam (lista życzeń).

Dodaj komentarz