Tower of Fantasy wita nową krainę lodu i śmiegu do odkrycia w najnowszej aktualizacji 3.3: A Sword Dance of Ice

W zaśnieżonym Marshville na graczy czeka zupełnie nowa mapa, fabuła, bossowie i nie tylko!

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio przedstawili dziś szczegóły dotyczące A Sword Dance of Ice, kolejnego rozszerzenia do Tower of Fantasy, uznanej gry MMORPG z otwartym światem na PC i urządzenia mobilne, którego premiera odbędzie się 24 października. Marshville, niegdyś obfita i tętniąca życiem kraina, zmieniła się w zimową tundrę, dotkniętą najpoważniejszą jak dotąd inwazją ciemności. Znajdujące się w Marshville dwie ogromne ruiny Czarnego Jadeitu skrywają wiele nierozwiązanych tajemnic, na które po dziś dzień wielu szuka odpowiedzi.

W Marshville znajduje się Marshville Mansion, biuro szefa Baihu Guard i powiązanych z nią instytucji. Ponieważ obywatele Marshville zmagają się z najtrudniejszymi warunkami i najcięższymi bitwami, rząd stanowy, który tu pracuje, ma niezwykle istotną rolę. Inne ważne miejsca w Marshville to Tramway Terminal, ułatwiający transport zasobów i personelu do i z Marshville, oraz Yuheng Department, który w ostatnich latach odgrywa coraz ważniejszą rolę, oferując taktyczne wskazówki w walcez ciemnością.

W najnowszej aktualizacji Wanderers mogą spodziewać się także zupełnie nowego bossa i fabuły. W Marshville pojawi się Xingtian, dobrze znany, wysoko postawiony przedstawiciel Ciemności. Wielu poświęciło się, aby zamknąć go w lochu. Teraz, Wanderers będą mieli szansę spróbować szczęścia stawiając mu czoła. Gracze mogą również wziąć udział w zupełnie nowym głównym wątku fabularnym – „Ice-Covered Marshville”, pomagając Marshville uwolnić się od Ciemności i przyspieszyć modyfikację Infinite Solar Clock.

Gra Tower of Fantasy jest dostępna za darmo na oficjalnej stronie gry oraz na App StoreGoogle Play i Steam.

Dodaj komentarz