Team Hero i mistrz Benimaru Nikaido ujawnione w The King of Fighters XV

Tokio, Japonia – 28 stycznia 2021 – SNK CORPORATION ujawnia kolejnego zawodnika w najnowszej odsłonie serii THE KING OF FIGHTERS – KOF XV, a tym samym pełny skład Team Hero. Do mistrza iluzji SHUN’EI oraz nieco ospałego choć równie śmiercionośnego MEITENKUNA dołącza dziś nie kto inny, lecz wspaniały BENIMARU NIKAIDO!

KOF XV kontynuuje tradycję walk 3 na 3. Każda z drużyn posiada własną historię i własne zakończenia.

BENIMARU NIKAIDO

Urodzony w bogatej rodzinie i wychowany przez japońskiego ojca i amerykańską matkę gwiazdor, zachwyca umięśnioną sylwetką, mocami elektrostatycznymi i kopnięciami, które trafiają jak błyskawice. W najnowszym turnieju, przyjaciel i rywal Benimaru, Kyo Kusanagi, zmusza go do zajęcia pozycji, w której musi czuwać nad Shun’ei i Meitenkunem.

Zwiastun BENIMARU NIKAIDO (4K)

SHUN’EI

Pomimo młodego wieku, Shun’ei jest mistrzem iluzji. Kiedy wokół jego ciała zaczęły pojawiać się tajemnicze dłonie, jego rodzice wyrzekli się go, a on sam trafił pod skrzydła legendarnego mistrza sztuk walki Tung Fu Rue, który nauczył go, jak radzić sobie z nowo odkrytymi mocami. Po pokonaniu dziwnej istoty znanej jako Verse, Shun’ei kontynuował szkolenie, aby jeszcze lepiej kontrolować swoje moce. Do turnieju wchodzi ze swoim przyjacielem Meitenkunem, aby wykorzystać swoje umiejętności do granic możliwości.

Zwiastun SHUN’EI

MEITENKUN

Ten nieco zaspany, dzierżący poduszkę młody wojownik, jest mistrzem techniki ukrytych sztuk walki Hyakkyokuminminken, czyli Śpiącej Pięści. Swojego mentora Tung Fu Rue i najlepszego przyjaciela Shun’ei traktuje jak swoją rodzinę. Wielu myśli, że Meitenkun jest tajną bronią Tunga, ponieważ zakres jego wybuchowej mocy i techniki jest zagadką dla wszystkich.

Zwiastun MEITENKUN

Dodaj komentarz