Uznana gra przygodowa Silence debiutuje na Nintendo Switch

Daedalic Entertainment wydaje jedną ze swoich najbardziej lubianych, najpiękniejszych gier przygodowych na konsoli Nintendo

Hamburg, Niemcy, 3 kwietnia 2019: Daedalic Entertainment ma przyjemność ogłosić, że ceniona przez fanów gra przygodowa Silence jest już dostępna na Nintendo Switch.

Silence to pięknie animowana gra przygodowa, poświęcona historii 16-letniego Noah i jego młodszej siostry Renie, którzy, uciekając z nalotu bombowego, trafiają do magicznej krainy między życiem a śmiercią. Ten wielowymiarowy świat, pełen kolorowych postaci, potworów i widoków, które zacierają granice rzeczywistości, znajduje się w stanie wojny przeciwko mrocznym istotom nawiedzającym miasta i miasteczka, gdzie tylko niewielka grupa buntowników walczy z całkowitą anarchią.

– Silence to jedna z najpopularniejszych gier przygodowych, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, więc wydanie jej na Nintendo Switch było dla nas oczywiste – mówi dyrektor Daedalic, Carsten Fichtelmann i dodaje: – Cieszy nas, że ogromna liczba fanów przygodówek, posiadających Nintendo Switch, będzie mogła w końcu poznać urzekającą historię Silence.

Zawierająca emocjonalnie wciągającą fabułę, pomysłowe łamigłówki, piękne wizualizacje łączące dwuwymiarowy i trójwymiarowy design, fascynujące postacie i godziny całkowicie udźwiękowionych dialogów, Silence jest po części kontynuacją, po części spin-off’emklasycznej gry przygodowej The Whispered World, która również została wyprodukowana i wydana przez Daedalic Entertainment.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Daedalic Entertainment.

Dodaj komentarz