Wesołych Świąt!

Witajcie, Internauci! To już drugie święta Bożego Narodzenia we wciąż jeszcze krótkiej historii naszego serwisu. Od ostatnich nasze biblioteki gier niewątpliwie zapełniły się nowymi tytułami, choćby w związku z mnogością premier w 2018 roku. Część z nas zapewne zaopatrzy się w kolejne tytuły w ramach świątecznych prezentów :-). Z okazji świąt składam Wam, Gracze, najszczersze życzenia, licząc zarazem, że niebawem znów się tutaj zobaczymy.

Jeśli chodzi o publikacje na e-Gildii Graczy, to i w tym roku jesień minęła pod znakiem małego zastoju. Pojawiały się w zasadzie jedynie wpisy dotyczące Heroes 3, przygotowane z wyprzedzeniem. Byłem ostatnio mocno zapracowany (dwa kierunki studiów, praca magisterska i praktyki zawodowe zajęły mi większość czasu), na szczęście teraz powinno być już z górki.

Warto wspomnieć m. in. o tym, że w ostatnich miesiącach znów piszę swoją książkę ,,Czas Chaosu” (jej fragmenty pojawiły się na łamach serwisu jako swego rodzaju zajawka). Coraz bardziej wierzę, że może być z tego coś konkretnego i na pewno poinformuję na portalu o ewentualnych przełomach w tej sprawie :-).

Oprócz tego, jak widać, testuję na portalu różne rozwiązania techniczne. Strona jest dla mnie swego rodzaju poligonem doświadczalnym w związku z planami bardziej zawodowego pisania stron internetowych. Dlatego też moje zaangażowanie powinno z biegiem czasu rosnąć.

Kończąc wpis, życzę raz jeszcze wszystkim wesołych świąt i do zobaczenia za kilka dni!

Dodaj komentarz