Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Czytelnicy,

Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu redakcji portalu e-Gildia Graczy chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Obyście ten czas spędzili szczęśliwie i pogodnie, w gronie rodzinnym, w pokoju i radości. Niechaj Zajączek Wielkanocny przyniesie Wam jak najfajniejsze prezenty, tak aby było w co grać do wakacji ;-).

To pierwsze święta w naszym serwisie. Bardzo dziękuję, że jesteście z e-Gildią. Mówię zupełnie uczciwie – dzięki Waszej obecności mam coraz większy zapał do pracy mimo coraz mniejszej ilości wolnego czasu. Postaram się dostarczać coraz lepszych artykułów i wartościowych treści.

Dzisiaj naturalnie możecie spodziewać się drobnej recenzji (w planach jest Croc 2), a także kilku co ciekawszych newsów ze świata. No i może coś miłego na deser z wieczora :-). Jeśli zaś chodzi o dalsze plany wydawnicze, to przynajmniej do majówki zamierzam utrzymać wysoką aktywność. W okresie od maja do czerwca może być nieco trudniej z newsami, ale na stałe serie (wkrótce pojawią się zresztą nowe!) zawsze możecie liczyć.

Tymczasem raz jeszcze Wesołego Alleluja i do zobaczenia na serwerach!

Dodaj komentarz