Wyciągnij lakier do włosów, zrób sobie fryzurę i zanurz się w ulubionej dekadzie, dzięki grze Rough Justice: 84!

Zaprowadź sprawiedliwość w Seneca City, przepełnionym mrokiem i chęcią zemsty mieście, gdzie toczy się akcja tej strategicznej gry, której premiera odbędzie się 13 marca.

Deweloper Gamma Minus i wydawca Daedalic Entertainment połączyli siły, aby wydać inspirowaną grami planszowymi, neonowo-noirową grę kryminalną rodem z lat 80-tych – Rough Justice: ’84. Gra będzie teraz częścią oferty wydawniczej Daedalic i ujrzy światło dzienne 13 marca na Steam i Epic Games Store. Premiera na kolejnych platformach i w sklepach planowana jest jeszcze w tym roku.

Zwiastun zapowiadający Rough Justice.

Rough Justice: ’84 to inspirowana grami planszowymi z lat 80. jednoosobowa gra strategiczna, w której w tle rozgrywa się fascynująca fabuła. Jako właściciel prywatnej agencji ochrony, gracz stara się zaprowadzić porządek w ciągle zmieniającym się krajobrazie Seneca City. Jednak za kulisami rozgrywa się znacznie większa historia, w której bierze udział tajna organizacja o podstępnych intencjach, mająca gracza na celowniku.

Gracze będą wynajmować, zarządzać i rozmieszczać zespół agentów ochrony, łowców nagród i agentów repo. Będą doradzać swojemu zespołowi w najlepszy sposób poprzez strategię, podejmowanie przemyślanych decyzji i odrobinę szczęścia. Dzięki pomyślnemu zakończeniu, sprawy, zwiększają reputację, odblokowują dodatkową zawartość i zagłębiają się w historię pełną korupcji i niewyobrażalnego wręcz zła.

WŁAŚCIWOŚCI GRY

  • Pełna odniesień do popkultury, łaskocząca nostalgiczne receptory dopaminy
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa do gry inspirowana latami 80. autorstwa znanego hollywoodzkiego kompozytora Raoufa Djeffela
  • Szata graficzna w stylu lat 80. dla szerokiego wachlarza agentów do wyboru
  • Rozwiązuj sprawy dzięki zagadkom, kostkom i odrobinie szczęścia
  • Różne rodzaje spraw, w tym ochrona, sprawy związane z odzyskiwaniem mienia, poszukiwanie zbiegów i inne

Zrób wszystko, co trzeba, aby Twoja początkująca agencja ochrony dobrze prosperowała i bądź na bieżąco ze wszystkim na stronie  Rough Justice: ‘84 lub Daedalic. Najświeższe wiadomości są dostępne na Facebook, Twitter lub Instagram. Możesz zamówić Rough Justice: ’84 na Steam i dołączyć do oficjalnego Discord, aby porozmawiać z twórcami.

Dodaj komentarz