SpellForce 2 Anniversary Edition

Miła wiadomość dla fanów strategii fantasy. Na platformie Steam pojawiło się dzisiaj SpellForce 2 Anniversary Edition. Jest to odświeżona wersja gry, zawierająca szereg usprawnień i poprawek. Wśród zmian wymienić wypada poprawioną rozgrywkę wieloosobową (udoskonalenie multi i NAT), likwidację pomniejszych bugów czy wsparcie dla nowszych Windowsów i monitorów panoramicznych. Poprawki dotyczą także renderingu, cieni oraz kompatybilności z Shader 3.0.

Zobacz trailer Spellforce 2 Anniversary Edition

Wielkanoc okaże się ponadto podwójnie szczęśliwa dla posiadaczy Złotej Edycji SpellForce 2. Ci bowiem uzyskają kopię odsłony rocznicowej za darmo. Miły gest w stronę lojalnych fanów.

Poniżej gameplay ze Spellforce 2 – Anniversary Edition:

SpellForce 2: Shadow Wars to wydana w 2006 roku druga część zapoczątkowanej 3 lata wcześniej serii. Zawiera ona elementy RTS i cRPG, które wzajemnie się uzupełniają w ramach uniwersum fantasy. Akcja gry osadzona została po wydarzeniach przedstawionych w SpellForce: Zakon Świtu. Młody smoczy wojownik ma za zadanie ochronić obywateli Eo przed hordami Cieni szalonej alchemiczki Sorviny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *