SpellForce 2 Anniversary Edition, odświeżony klasyk już na Steam

Miła wiadomość dla fanów strategii fantasy. Na platformie Steam pojawiło się dzisiaj SpellForce 2 Anniversary Edition. Jest to odświeżona wersja gry, zawierająca szereg usprawnień i poprawek. Wśród zmian wymienić wypada poprawioną rozgrywkę wieloosobową (udoskonalenie multi i NAT), likwidację pomniejszych bugów czy wsparcie dla nowszych Windowsów i monitorów panoramicznych. Poprawki dotyczą także renderingu, cieni oraz kompatybilności z Shader 3.0.

Zobacz trailer Spellforce 2 Anniversary Edition

https://www.youtube.com/watch?v=lvtMiBvWBFM

Wielkanoc okaże się ponadto podwójnie szczęśliwa dla posiadaczy Złotej Edycji SpellForce 2. Ci bowiem uzyskają kopię odsłony rocznicowej za darmo. Miły gest w stronę lojalnych fanów.

Poniżej gameplay ze Spellforce 2 – Anniversary Edition:

SpellForce 2: Shadow Wars to wydana w 2006 roku druga część zapoczątkowanej 3 lata wcześniej serii. Zawiera ona elementy RTS i cRPG, które wzajemnie się uzupełniają w ramach uniwersum fantasy. Akcja gry osadzona została po wydarzeniach przedstawionych w SpellForce: Zakon Świtu. Młody smoczy wojownik ma za zadanie ochronić obywateli Eo przed hordami Cieni szalonej alchemiczki Sorviny.

Dodaj komentarz