Inkulinati zdowybwa dwie nagrody na Gamescom!

Zaprojektowana przez polskiego dewelopera Yaza Games i wydawana przez Daedelic Entertainment gra platformowa „Inkulinati” została okrzyknięta najlepszą grą Indie oraz najbardziej oryginalną grą targów Gamescom 2022!

Yaza Games i Daedalic Entertainment zdobyli dwie prestiżowe nagrody targów Gamescom dzięki swojej turowej grze strategicznej Inkulinati, w której malownicze, średniowieczne manuskrypty ożywają.

Nowy zwiastun gry Inkulinati.

W Inkulinati gracze spotkają mityczne stworzenia i człokokształtne bestie, które poprowadzą ich do walki na pergaminowych polach bitewnych 2D. W walkach z konkurencyjnymi Inculinati będą zbierać nowe stworzenia do swojego bestiariusza, obmyślać nowe strategie i krzyżować pióra z gwiazdami średniowiecza, takimi jak Dante Alighieri czy sama Śmierć. Zabawny styl, ekscentryczny humor i historyczne inspiracje podbiły serca odwiedzających stoisko Indie Arena i gości branżowych na targach gamescom oraz przyniosły Yaza Games i Daedalic dwie prestiżowe nagrody Best Indie Game oraz Most Original Game

Inkulinati ukaże się tej zimy w Early Access na PC (Windows i Mac) oraz w Xbox Game Preview na Xbox One i Xbox Series S | X. W momencie premiery pełnej wersji, tytuł zostanie wydany na dodatkowe platformy.

Dodaj komentarz