Zynga wydaje nową grę mobilną Puzzle Combat

Kontynuacja hitu Empires & Puzzles łączy element RPG z unikalnymi kombinacjami w duchu klasycznych gier match-3

SAN FRANCISCO – 8 kwietnia 2021 – Zynga Inc., globalny lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosił dzisiaj światową premierę Puzzle Combat, nowej mobilnej gry fabularnej (RPG) typu match-3, w której gracze rekrutują bohaterów, budują bazy i rywalizują w bitwach PvP, a wszystko to w stylistyce zombie. Gra Puzzle Combat została stworzona przez Small Giant Games, studio odpowiedzialne za hitową grę Empires & Puzzles.

W Puzzle Combat gracze zanurzą się w walce z wrogami z niebezpiecznej Armii Strachu, poprzez tworzenie unikalnych kombinacji i korzystanie z ulepszeń. Muszą rekrutować szpiegów, medyków, ekspertów od wyburzeń i nie tylko, aby walczyli po ich stronie, a każdy z nich zapewnia wyjątkowe ataki specjalne. Gracze będą również tworzyć bazy, konstruując i ulepszając różne budynki, jak odlewnie, warsztaty, szkoły treningowe i kwatery.

Puzzle Combat daje graczom satysfakcję z dowodzenia najlepszą drużyną bohaterów oraz poprzez znajomą zabawę w dopasowaniu 3 elementów. Łącząc kluczowe elementy Empires & Puzzles z nowoczesnym projektem gry, Puzzle Combat rzuca graczy w dynamiczny świat pełny niebezpiecznych zombie. Pragniemy, aby Puzzle Combat stworzyło społeczność zaangażowanych graczy z całego świata, dzięki dodatkowym motywom i ulepszonym funkcjom, zaprojektowanym z myślą o nich – mówi Jose Saarniniemi, dyrektor zarządzający Small Giant Games.

Puzzle Combat łączy graczy z całego świata w bitwach PvP. Aby osiągnąć przewagę w walce, przywołują oni setki zindywidualizowanych, potężnych bohaterów, z których każdy ma unikalne zdolności oraz zbierają różne bronie do ulepszania i używania w terenie. W miarę postępów mogą również dołączać do sojuszy, aby dzielić się najlepszymi taktykami i rywalizować w trudnych wydarzeniach zespołowych, aby promować swoich bohaterów, wspólnie rozwijać się i tworzyć ostateczną siłę bojową.

Najważniejsze cechy gry:

  • Ponad 200 wyjątkowych bohaterów do zebrania i ulepszania.
  • Szybka akcja match-3 ze specjalnymi atakami odblokowywanymi przez dopasowywanie podobnych symboli w unikalnych kombinacjach.
  • Budowanie bazy w celu szkolenia rekrutów na bohaterów, uprawiania żywności, wydobywania metali, tworzenia przedmiotów bojowych i nie tylko.
  • Intensywne sezony rajdów PvP z cennymi nagrodami.
  • Kooperacyjne tryby gry sojuszniczej w celu rozbrojenia potężnych machin wojennych, atakowania rywali w bitwach drużynowych i dominacji w wydarzeniach zespołowych.
  • Funkcje społecznościowe, takie jak czaty globalne i czaty sojusznicze, pozwalające graczom wymieniać taktyki i tworzyć zespoły, aby osiągnąć wyższy poziom rozgrywki.
  • Wydarzenia ograniczone czasowo, aby zdobyć wyjątkowe nagrody i rywalizować z innymi graczami.

Puzzle Combat dostępne jest za darmo na platformy iOS i Android.

Dodaj komentarz