Amazon Games i Smilegate RPG ogłaszają współpracę z CD PROJEKT RED

Zachodni gracze Lost Ark będą mogli doświadczyć świata Wiedźmina w Arkesii na początku przyszłego roku

Amazon Games i Smilegate RPG ogłosiły dziś współpracę z CD PROJEKT RED, dzięki której Geralt z Rivii i inne postaci ze świata Wiedźmina trafią do graczy Lost Ark w trakcie limitowanego czasowo, specjalnego crossovera. Darmowe wydarzenie trafi do rąk graczy Lost Ark w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Australii w styczniu 2023 roku. Gracze w Korei mogą go doświadczać już teraz.

Amazon Games and CD PROJEKT RED

W grze pojawiają się znane postacie ze świata Wiedźmina, w tym Geralt z Rivii, Yennefer z Vengerbergu, Triss Merigold z Mariboru, Jaskier i Cirilla Fiona Elen Riannon, a głos podłożą oryginalni aktorzy z gry w ramach historii osadzonej w nowym świecie. W wyjątkowym i limitowanym czasowo wydarzeniu, nowa wyspa, White Wolf’s Haven, będzie sceną zabaw i festiwali, aż do momentu, gdy tajemniczy wir pojawi się niespodziewanie, wstrzymując uroczystości. Podczas gdy gracze będą badać źródło niewyjaśnionego zjawiska, spotkają tajemniczego gościa z innego czasoprzestrzenii  – Geralta z Rivii, słynnego Wiedźmina. To rozpocznie łańcuch wydarzeń, w którym gracz zmierzy się z tajemnicą tego międzywymiarowego wiru, spotykając po drodze jeszcze więcej tajemniczych przybyszów. W tej kolizji światów, gracze Lost Ark połączą siły z postaciami z Wiedźmina, aby rozwiązać zagadkę, która przenika przez czas i przestrzeń.

Wydarzenie da graczom szansę na zdobycie specjalnych przedmiotów związanych z Wiedźminem; przedmioty kosmetyczne związane z sagą, blizny dostosowywane do postaci, karty, oraz wiele innych, będą możliwe do pozyskania przez graczy tylko podczas tego specjalnego wydarzenia.     

Dodaj komentarz