Arcadegeddon: THE FALL UPDATE trafi do gry już dziś

Więcej opcji językowych I gra międzyplatformowa trafiają do gry we wczesnym dostępnie

Gracze już teraz mogą udać się do salonu gier Gilly’ego I sprawdzić nowości jakie oferuje jesienna aktualizacja Arcadegeddon. The Fall Update wprowadza dwie duże zmiany, które miały pojawić się w grze dopiero po pełnej premierze w 2022 roku. Dodatkowe opcje językowe oraz gra międzyplatformowa trafiają dziś do Arcadegeddon w ramach wczesnego dostępu. Arcadegeddon dostępny jest na Playstation 5 oraz na PC (Epic Games Store), gra pojawi się na kolejnych platformach sprzętowych w 2022 roku po opuszczeniu wczesnego dostępu.

Dodanie dodatkowych opcji językowych oraz gry międzyplatformowej wiązało się z niewielkim dodatkowym kosztem, ale testy wczesnego dostępu pokazały, że wprowadzenie tych usprawnień teraz będzie bardzo korzystne dla tego tytułu. Dodanie nowych przywódców gangów, Flexy i Lexy, niestety zostanie opóźnione i nie będzie częścią jesiennej aktualizacji. IllFonic potrzebuje dodatkowego czasu, by mieć pewność, że wszystkie funkcje są sprawdzone i najwyższej jakości przed wprowadzeniem ich do gry w ramach wczesnego dostępu. Ale to nie wszystko, jesienna aktualizacja doda do gry także między innymi nowe codzienne wyzwania, a także nowy biom – Downtown, zaprezentowany podczas targów Gamescom

Arcadegeddon otrzymuje także tryb offline I nowe systemy combo. Dodano również dynamiczny skybox, który zmienia się wraz ze wzrastającym poziomem trudności rozgrywki. Do gry trafił także nowy boss – Demon Prince, aby rzucić wyzwanie nieustraszonym graczom. Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnym forum gry. Mapa planowanych aktualizacji dostępna jest tutaj. Wszyscy w IllFonic nie mogą się doczekać spotkania w Gilly’s!

Dodaj komentarz