Klasyczny RTS, TFC: The Fertile Crescent, prezentuje pierwszy trailer

Premiera gry jest zaplanowana na rok 2022.

TFC: The Fertile Crescent to nowy, pixel-artowy RTS, który utrzymany jest w duchu klasycznych przedstawicieli gatunku. Za tytuł ten odpowiada Wield Interactive, a wydawcą jest The Knights of Unity. TFC: The Fertile Crescent pojawi się w Early Accessie na Steamie już w 2022 roku.

Aby umilić czas oczekiwania przygotowano pierwszy, oficjalny  trailer, pokazujący TFC: The Fertile Crescent. Dostępny jest w tym miejscu.

TFC: The Fertile Crescent od samego początku kładzie nacisk na rozgrywki multplayerowe. Społeczność gry organizuje nawet własne turnieje – finał jednego z nich odbył się kilka dni temu. Gracze szukający kampanii fabularnej również znajdą tu coś dla siebie, wraz z różnorodnymi trybami rozgrywki.

Warto odwiedzić dedykowany kanał Discorda, będący głównym miejscem spotkań oddanej społeczności, która już zgromadziła się dookoła TFC: The Fertile Crescent i gdzie również można porozmawiać z deweloperami.

Osoby zainteresowane TFC: The Fertile Crescent powinny zajrzeć na stronę gry na Steamie oraz dodać projekt do listy życzeń, aby być na bieżąco z nowościami. Informacje można  śledzić również za pośrednictwem Twittera i Facebooka.

Dodaj komentarz