Arena of Valor przygotowuje się do wydarzenia 5v5 Fest wprowadzając nową aktualizację zawartości, a także nowego bohatera.

Łączenie globalnej społeczności AoV na nowe sposoby i z cennymi nagrodami

Arena of Valor (AoV), hitowa gra 5v5 Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), szykuje się na ekscytujący maj z nadchodzącym Festiwalem 5v5 i nową aktualizacją zawartości. Gracze mogą przygotować się na jeszcze więcej zabawy, w tym na pojawienie się ekscytujących wydarzeń w grze, interesujący crossover ze znaną marką anime, nowego bohatera Yan, oraz zupełnie nowy sezon zmagań.

The 5v5 Fest, który odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 31 maja, to wydarzenie skierowane do globalnej społeczności Arena of Valor, a jego tematem przewodnim jest hasło „Przybijmy piątkę!”. Poprzez ten motyw twórcy chcą przekazać graczom pozytywne emocje, zachęcając ich do łączenia się w drużyny i wspólnej zabawy w ramach Festynu Przyjaciół AoV, a także nagradzając ich jeszcze większymi bonusami.

Zwiastun 5v5 Fest dostępny jest poniżej.

Od 1 do 3 maja odbędzie się kilka ekskluzywnych i ograniczonych czasowo wydarzeń w grze, dzięki którym jeszcze więcej graczy będzie mogło przyłączyć się do świętowania. Ochrona gwiazdek sprawi, że gracze nie stracą gwiazdek, nawet jeśli przegrają w trybie rankingowym, dzięki czemu będą mogli kontynuować walkę, aby dostać się na szczyt, a funkcja Team Skin Sharing pozwoli graczom udostępnić skórki postaci kolegom z drużyny, aby dzielić się radością z oglądania różnych bohaterów w różnych przebraniach.

Wydarzenie 5v5 Fest Lucky Box będzie trwało od 1 do 5 maja, dając graczom AoV możliwość zdobycia do pięciu różnych bohaterów, po prostu łącząc się z innymi podczas 5v5 Fest. Wszystko, co trzeba zrobić, to dodać wybranych bohaterów do puli nagród, dobrać się w zespół i rozgrywać mecze, aby zdobyć żetony życzeń, a następnie wymienić je na losowego bohatera z puli nagród.

Na początku 5v5 Fest 26 kwietnia zadebiutuje nowy bohater – Yan, utalentowany malarz z Królestwa Smoka. Jako twardy wojownik, który jest zarówno szybki, jak i zwinny na polu bitwy, Yan może zostać zainspirowany swoją ostateczną zdolnością i wzmocnić wszystkie swoje umiejętności. Zachęcamy graczy do znalezienia bardziej kreatywnych sposobów wykorzystania tego nowego bohatera, pomagając Yanowi pokonać jego twórcze blokady w bitwach.

Ponadto 26 kwietnia pojawi się również najnowsza aktualizacja wersji AoV, zawierająca kluczowe aktualizacje następujących elementów: Funkcja Moment Post Comment i system Spectate.

Arena of Valor jest dostępna do pobrania za darmo przez iOS App Store oraz  Google Play Store.

Dodaj komentarz