Daedalic Entertainment świętuje swoje 15-lecie, wydając trzy zupełnie nowe tytuły i aktualizacje do wielu przebojowych gier

Cała oferta, w tym nowe tytuły, zostanie przeceniana podczas wyprzedaży na Steam i w sklepie Nintendo.

Daedalic Entertainment, najbardziej utytułowane niemieckie studio i wydawca gier, świętuje w tym tygodniu swoją 15. rocznicę, wydając szereg nowych produkcji, rozpoczynając zamówienia przedpremierowe, a także aktualizując niektóre z najpopularniejszych tytułów. Wisienką na szczycie urodzinowego tortu jest wyprzedaż zarówno na Steam, jak i w sklepie Nintendo, trwająca od 21 kwietnia, godz. 19:00 CEST do 25 kwietnia, godz. 19:00 CEST, podczas której wszystkie tytuły zostaną przecenione nawet o 90%.

Steam Trailer. Zobacz też: Nintendo Trailer.

Daedalic świętuje swoją rocznicę trzema nowymi grami wydanymi na Steamie: Szalony i morderczy symulator zarządzania restauracją Godlike Burger, medytacyjna gra VELONE oraz wersja 1.0 pełnej pikseli gry strategicznej Warpips.

Goodlike Burger

W grze Godlike Burger gracze wcielą się w postać podróżującego po kosmosie szefa kuchni, który zawsze poszukuje najlepszych składników do swoich pysznych burgerów – tymi składnikami są jego goście. Ich zdaniem jest zwabić ich w podstępne pułapki, ulepszać swoją restaurację i unikać złapania przez kosmiczną policję.

Godlike Burger – Launch Trailer.

Velone

Podczas gdy Godlike Burger pozwala graczom wykorzystać ich wewnętrzną manię kulinarną, VELONE stawia wyzwanie zdolnościom logicznego myślenia i kreatywności w relaksującej atmosferze. W tej automatycznej grze logicznej gracze mają za zadanie przywrócić energię na spustoszonej planecie Velone, tworząc skomplikowane mechanizmy.

Velone – Launch Trailer.

Warpips

Wreszcie, popularna, łatwa do przyswojenia, ale złożona gra strategiczna Warpips, po udanej fazie Wczesnego Dostępu, otrzymuje aktualizację 1.0. W okresie od EA do pełnej premiery gra otrzymała wiele nowych funkcji, takich jak więcej map, trybów, nowych jednostek i wiele innych. A wraz z pełną premierą, gracze dostaną do dyspozycji bojowej również helikoptery!

Warpips – 1.0 Launch Trailer.

Aktualizacje innych produkcji

Poza ekscytującymi premierowymi tytułami, popularne gry Barotrauma, Fling to the Finish, oraz Hidden Deep otrzymały swoje znaczące aktualizacje zawartości. Kolonie w podwodnym symulatorze przetrwania w klimacie sci-fi Barotrauma przeszły poważne zmiany, są teraz większe, lepsze i bardziej realistyczne. Każdy członek załogi ma też swój własny portfel, dzięki czemu może robić zakupy w koloniach. Szalone kooperacyjne wyścigi Fling to the Finish, zyskały nowy poziom, a także wiele ulepszeń warstwy technicznej. Z kolei czerpiący z lat `80 horror, Hidden Deep otzymał nowego potwora, dwa nowe poziomy, nową muzykę i wiele więcej.

Na koniec warto dodać, że strzelanka bullet-hell z dodatkową dawką kotów Wildcat Gun Machine (premiera 4 maja) jest już dostępna w przedsprzedaży na PC i Nintendo Switch.

Wildcat Gun Machine – Release Date Trailer.

Śledź Daedalic na Twitterze, aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji.

Dodaj komentarz