Areny pradawnych strażników w New World

w najnowszym wpisie na blogu New World, twórcy gry przedstawiają jedną z najpotężniejszych istot Aeternum, Spriggana.

W czasie swoich przygód i podróży przez Aeternum, gracze natkną się na tajemnicze i starożytne konstrukcje. Prawdziwe przeznaczenie tych pradawnych budowli niestety zostało z czasem zapomniane. Po dostaniu się na arenę będzie tam czekać właśnie Spriggan – te zrodzone z ziemi stworzenia są dzikim ucieleśnieniem mocy Azotha, niezwykle szybkimi i śmiercionośnymi czempionami. Ich pokonanie będzie sowicie nagrodzone, ale to nie lada wyzwanie. Na zwycięzców czeka wysokiej jakości wyposażenie, a niekiedy nawet legendarny sprzęt z potężnymi cechami. Niektóre z najpotężniejszych elementów wyposażenia w grze pochodzą z wygranych na arenach.

– Pracując nad Sprigganem, chcieliśmy stworzyć potężną istotę, która czerpie swoją moc z ziemi. Mowa tutaj oczywiście o wypaczonej i niezwykle gniewnej sile, dlatego założeniem było coś ogromnego i przerażającego, co daje upust tej potędze w każdym swoim ataku. Nasz projekt opierał się na ciele z drewna, ziemi i kamienia, które zostało stworzone przez złe siły wypaczonej natury – mówią projektanci postaci. – Najlepszą wskazówką, jak pokonać Spriggana, to posiadanie wszechstronnej grupy. Ilość obrażeń na sekundę (DPS) jest oczywiście istotna, ale kluczem do zwycięstwa może się okazać posiadanie w drużynie uzdrowiciela i kogoś z bronią dystansową. Pozostawanie w ruchu i oszczędne stosowanie uników również jest bardzo ważne dla przetrwania. Trzeba pamiętać o dobrym stanie uzbrojenia i wzięciu ze sobą jakichś pomocnych eliksirów. Wypada też uważać na jego uzdrawiającą osłonę. W momencie jej podniesienia Spriggan zacznie odnawiać swoje zdrowie, dlatego niezwykle ważny będzie wtedy skoordynowany atak wszystkich graczy. Spowoduje on przerwanie regeneracji i przedwczesne zniszczenie osłony”.

Szczegóły znajdują się tutaj.

W świecie New World na graczy czeka mnóstwo tajemnic: unikatowe i zróżnicowane stworzenia, wspaniałe widoki, gęste lasy i niebezpieczeństwa na każdym kroku. Gra ukaże się 25 sierpnia 2020.

Dodaj komentarz