Ghostbusters: Spirits Unleashed debiutuje na Steam i Nintendo Switch

Nawiedzaj lub poluj w GB:SU od IllFonic na platformach STEAM i Switch dzięki Ecto Edition.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – Ecto Edition, pełna akcji gra wideo 4v1 z asymetrycznym multiplayerem, zadebiutuje na STEAM i Nintendo Switch już dziś, 19 października 2023 r. Gra będzie dostępna w sklepie STEAM i My Nintendo Store w cenie 91,99 PLN.

Fizyczna wersja gry Ghostbusters: Spirits Unleashed – Ecto Edition ukaże się jeszcze w tym roku. Fani Ghostbusters grający na STEAM i Nintendo będą teraz mieli szansę zjednoczyć siły lub stanąć przeciwko obecnym użytkownikom PC/Epic Games Store, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One, ponieważ gra obsługuje crossplay na wszystkich platformach.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że możemy wprowadzić Ghostbusters: Spirits Unleashed na wszystkie platformy gamingowe – Powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel IllFonic, Charles Brungardt – Jako wieloletni miłośnicy Pogromców Duchów, IllFonic ciężko pracował, aby zapewnić wszystkim fanom zabawę w Ecto Edition. Rozszerzamy historię, dodajemy nowe mapy, typy duchów i nie tylko.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – Ecto Edition to pełny pakiet zawartości przeznaczony dla nowych graczy w wersji cyfrowej za 91,99 PLN. Obecni gracze otrzymają wszystkie poniższe elementy wraz z DARMOWĄ aktualizacją.

Ecto Edition zawiera:

 • Rozszerzenie głównego wątku fabularnego – kilka nowych aktów fabularnych rozwijających historię w Spirits Unleashed. Nowe zwroty akcji sprawiają, że mieszkańcy remizy strażackiej mają do pokonania nowych, wymagających przeciwników, a także nowe rozmowy do odbycia i tematy do poruszenia.
 • Nowy typ ducha –
  • Typ ducha Overlord – Overlord. Nieubłagana widmowa siła. W przeciwieństwie do innych widm, które wolą się ukrywać, Overlord poszukuje swych ofiar. Zrodzony z bólu, strachu i ciemności, Overlord jest równie potężny, co sprytny. Typ ten jest nasycony nigdy wcześniej nieudokumentowanymi zdolnościami pasywnymi, które sprawiają, że jest on jeszcze trudniejszy do okiełznania. Aura Overlorda emanuje grozą, potęgując poczucie strachu u każdego, kto znajdzie się w jego zasięgu. Niestety, nie należy spodziewać się, że Overlordowie będą „śluzować” lub ” przerażać” tych, którzy znajdą się na ich drodze; raczej niszczą ich, wymachując śmiercionośnymi pazurami i ciskając wszelkimi fizycznymi przedmiotami, w które mogą zatopić swoje P.K.E. Walka z Overlordem jest dość przerażającym wyzwaniem, niezależnie od tego, jak się ją zaplanuje.
  • Overlord – Samhain Variant – Oto duch Halloween! Samhain jest czystą złośliwością, napędzaną bezbożnym pragnieniem stworzenia rozległego legionu ciemności pod jego złym dowództwem. Najwcześniejsze wzmianki o Samhainie pochodzą z VII wieku. Celtowie organizowali masowe uczty w jego imieniu, choć nie jest jasne, czy miały one na celu zwabienie, czy odstraszenie go. Niezależnie od tego, jego ogromna moc i władza nad innymi stworzeniami, żywymi i… nieożywionymi, jest nie do podważenia. W bardzo rzadkich przypadkach, gdy Samhain został pokonany i uwięziony, wyrwał się z kajdan i zmartwychwstał. Silniejszy… i bardziej wściekły.
  • Overlord – Darklock Variant – Udręka to uczucie, którego wielu jest świadomych, ale niewielu naprawdę go doświadczyło. Cel Darklocka jest taki, by KAŻDY mógł się z nim zapoznać. Tak długo, jak istnieje cierpienie, tak długo istnieje ten pokręcony typ Overlorda. Zmierzenie się z Darklockiem jest naprawdę wstrząsające, nie tylko ze względu na ból, który może zadać, ale także z powodu pokręconego poczucia euforii, które emanuje, karmiąc się głupimi nielicznymi, którzy próbują stanąć mu na drodze.
  • Overlord – Gravebringer Variant – Ludzki strach przed śmiercią manifestuje się, Gravebringer pije strach w taki sposób, w jaki współcześni hipsterzy piją dyniowe latte; wypijając go litrami! Gravebringer stara się odblokować prawdziwą ciemność w sercu pozbawionych nadziei. Odważni mężczyźni i kobiety po kilku chwilach spędzonych w obecności Gravebringera pozostają jedynie drżącymi łuskami. Izolowanie najsłabszego ogniwa w łańcuchu i demontaż determinacji jest ulubioną rozrywką tego cielesnego monstrum. Żadna inna istota w żadnym królestwie nie przyprawia o dreszcze tak jak Gravebringer.
 • 2 nowe mapy –
  • Petey’s Pirate Cove – „Na ucztę i zabawę nie idź, ale biegnij do Petey’s Pirate Cove! Skalary i korsarze znajdą tu mnóstwo gier, grog na litry i więcej upiornych zjaw niż w zatopionym wraku statku.
  • Galway Station – Pasażerowie metra donoszą o obserwacjach upiornych, starych wagonów kolejowych i spotkaniach z dręczącymi zjawami w metrze, szczególnie w okolicach stacji Galway.
 • Ghost Bounties
 • Wyposażenie postaci i ekwipunek
 • Nowe Gear Shells do odblokowania
 • Nowe elementy kosmetyczne
 • Liczne usprawnienia UX, UI, rozgrywki i WIELE WIĘCEJ!

Dodaj komentarz