Barotrauma otrzymuje nową łódź podwodną, dodatkowe funkcje i przedmioty dzięki aktualizacji „Saints Sinners”

Wydawca Daedalic Entertainment i niezależni deweloperzy FakeFish oraz Undertow Games wydają pierwszą aktualizację do wieloosobowej symulacji łodzi podwodnej Barotrauma. Aktualizacja o tytule „Saints & Sinners” wprowadza nowy system karmy, poszerza tryb zdrajcy i ułatwia graczom hostowanie serwerów. Dodatkowo w grze pojawi się nowa łódź podwodna i przedmioty, poprawiono także balans i naprawiono błędy.

Nowy system karmy jest opcjonalną, konfigurowalną funkcją w Barotraumie, która pomaga walczyć z griefingiem poprzez karanie złych zachowań. Funkcja powinna być niewidoczna do momentu, aż pojawi się nieodpowiednie zachowanie. Gracze z niską karmą mogą doznać nieprzyjemnych konsekwencji – zmniejszy się ich szybkość lub pewne klasy zostaną zablokowane. Kiedy poziom karmy spadnie zbyt nisko, gracze mogą zostać wyrzuceni lub zbanowani z serwera.

Popularny system zdrajcy został wzbogacony o nowe typy misji oraz inne ulepszenia. Tryb jest całkowicie opcjonalny, ale przyprawia każdą misję dodatkową warstwą niepewności. Czy każdy członek załogi naprawdę działa z myślą o powodzeniu misji? A może wśród jej członków znajduje się podwójny agent, planujący rzucić twoje zwłoki w głębiny oceanu?

Dodatkowo aktualizacja „Saints & Sinners” wprowadza nową łódź podwodną Berilia dla 16 graczy. Od teraz można dodawać członków załogi także poprzez zaproszenie znajomych ze Steama, co ułatwi hostowanie serwerów i konfigurację ustawień. Gra otrzymuje także sześć nowych broni i wiele więcej – w tym instrument muzyczny.

Barotrauma dostępna jest na platformy Windows PC, Mac i Linux w programie Steam Early Access. Więcej informacji na: https://barotraumagame.com.

Dodaj komentarz