Premiera AER – Memories of Old na Nintendo Switch

Zwycięski tytuł „Game Concept Challenge 2013” i „IndieCade Select 2016″zaprasza na przygodę do surrealistycznego świata pełnego tajemnic

Daedalic Entertainment i szwedzki niezależny deweloper On The Outskirts ogłaszają premierę AER – Memories of Old na Nintendo Switch.

AER – Memories of Old gracze wcielają się w postać dziewczyny o imieniu Auk, która może zmieniać się we wspaniałego ptaka i w ten sposób przemierzać tajemniczy świat pełen unoszących się w powietrzu wysp. Świat AER zamieszkały jest jedynie przez kilka koczowniczych plemion, wszelkie bóstwa zniknęły. Auk zmierzy się z wyzwaniami, z którymi borykały się już poprzednie pokolenia. Opuszczone ruiny dawno zapomnianej cywilizacji pośród rozbitego na kawałki i powoli znikającego świata przedstawione są w jasnych, kontrastujących barwach. Ten spokojny widok to tylko iluzja: koniec świata zbliża się wielkimi krokami.

Główne cechy gry:

• Wolność poruszania się po tajemniczym świecie pod postacią ptaka.

• W miarę postępu w grze, gracze odkrywają tajemnice z przeszłości.

• Wędrówka pełna zagadek i zadań. 

• Piękna oprawa graficzna, wyjątkowa atmosfera w stylu low poly. 

AER – Memories of Old jest dostępne od jakiegoś czasu na platformy PC, Mac, Linux, PlayStation 4 i Xbox One, a od dziś także na Switch w Nintendo eShop.


Dodaj komentarz