Barotrauma świętuje swoją trzecią rocznice w Early Access i 2 miliony użytkowników na platformie Steam

Aktualizacje, dodatki i zapowiedzi z okazji trzyletniej rocznicy istnienia tego survival-horroru w Steam Early Access oraz w oczekiwaniu na jego pełną premierę.

Wydawca Daedalic Entertainment oraz niezależne studia FakeFish i Undertow Games z dumą ogłaszają najnowszą i najbardziej kompleksową aktualizację do gry Barotrauma, z okazji trzyletniej rocznicy i kamienia milowego w postaci 2 milionów użytkowników Steam, od czasu wprowadzenia symulatora łodzi podwodnej w pierwsze wydanie na Steam Early Access w czerwcu 2019 r. Nowa aktualizacja, uzupełniająca i tak już solidną serię poprawek i usprawnień, zawiera liczne ulepszenia poprawiające jakość życia, rozwiązania problemów z wydajnością i ekscytujące dodatkowe funkcje.

Gracze mogą teraz cieszyć się mnóstwem nowych elementów rozgrywki, takich jak nowe ustawienia trudności kampanii, możliwość przenoszenia przedmiotów między okrętami podwodnymi przy zakupie nowego statku wodnego oraz trzy nowe stacje nawigacyjne. Ponadto, kolejne ulepszenia modyfikacji pomagają zakończyć Refactor Modding, dając prężnej społeczności Barotraumy więcej narzędzi do zabawy. Zobacz pełną listę zmian tutaj.

Trzyletni pobyt Barotraumy w programie Early Access to historia ewolucji i rozwoju, wypełniona wspólnym rozwiązywaniem problemów przez graczy i deweloperów. Poniżej znajduje się przegląd całej dodanej zawartości i aktualizacji, które powstały w oparciu o opinie społeczności:

  • 17 nowych lub przerobionych łodzi podwodnych
  • 69 nowych lub przerobionych misji
  • 43 nowe oskryptowane wydarzenia
  • 33 nowe lub przerobione stworzenia
  • 60 aktualizacji, łatek i poprawek (hotfix) wydanych na Steamie

W uznaniu wyjątkowej więzi ze społecznością gry, Daedalic ma przyjemność poinformować, że Barotrauma jest już prawie całkowicie ukończona, a przed ukończeniem czeka ją jedynie ostatnia garść nowych dodatków i znaczących poprawek. Te nadchodzące elementy to między innymi:

  • Ogólny balans gry: Zbalansowanie, dopracowanie i optymalizacja wszystkich systemów.
  • Ulepszenia samouczka: Doskonalenie stylu gry „easy to play, hard to master”, z łatwą dostępnością zaimplementowaną w samouczku gry.
  • Frakcje w kampanii: Przebudowa frakcji w grze, wyjaśniająca naturę Jovian Separatists, Coalition, a także husks i clowns oraz ich tajne plany.
  • Więcej okrętów podwodnych: Dodanie nowych okrętów podwodnych, aby rozszerzać załogę i zwiększyć doświadczenie w kampanii.
  • Koniec gry: Długo oczekiwane zakończenie, zawierające zupełnie nową lokację i fabułę.

Rocznice są po to, by wznosić toasty za minione osiągnięcia i patrzeć z nadzieją w przyszłość. Od Daedalic do fanów i graczy na całym świecie: dziękujemy za przyłączenie się do nas w tej długiej podróży na nieznane wody!

Aby być na bieżąco z aktualizacjami sprawdź stronę Steam.

Dodaj komentarz