Postaci z Team AWAKENED OROCHI dołączą w najnowszym DLC do KOF XV już w sierpniu 2022!

KOF ’98 UM FE zostanie wydany już dziś na PlayStation 4 z rollback netcode!

SNK CORPORATION ma przyjemność poinformować, że DLC Team AWAKENED OROCHI pojawi się w grze THE KING OF FIGHTERS XV w sierpniu 2022 roku!:

KOF XV DLC Team AWAKENED OROCHI Trailer.

Postaci z DLC, Orochi Shermie, Orochi Yashiro i Orochi Chris dołączają do walki. Te trzy postaci pracowały w cieniu i ożywiły Orochi w KOF ’97. Teraz, tworząc Team AWAKENED OROCHI powracają i są już dostępni w KOF XV!

W 2022 roku pojawi się 13 postaci w nowym DLC, co zwiększy liczbę dostępnych wojowników do 52. Oprócz obecnie dostępnych TEAM GAROU (3 postacie), OMEGA RUGAL i TEAM SOUTH TOWN (3 postacie), TEAM AWAKENED OROCHI będzie dostępny w sierpniu 2022 roku. Łącznie z początkowymi 39 wojownikami z gry głównej, do walki przystąpi finalnie 52 wojowników!

Wypróbujcie The Awakened Orochi Team w grze KOF ’98 UM FE, teraz z rollback netcode, wydanej dziś na PlayStation 4. THE KING OF FIGHTERS ’98 ULTIMATE MATCH FINAL EDITION, w pełni dopracowana wersja gry KOF ’98, która wciąż jest niezwykle popularną grą z serii KOF, wreszcie trafia na PlayStation 4. Bazując na KOF ’98, nowy „ULTIMATE MATCH” zawiera unikalny system „Ultimate Mode” oraz poprawki w balansie gry. Dodano również różne tryby gry, takie jak „Challenge Mode” i „Practice Mode”. Ponadto, w tytule zastosowano rollback netcode dla meczów sieciowych. Lobby sieciowe może pomieścić do dziewięciu graczy, a w grze będzie dostępny tryb widza. Funkcje sieciowe również zostały znacznie przebudowane, w tym funkcja powtarzania bitew i ustawienia warunków dobierania graczy. Zmierzaj na szczyt, wygrywając ostateczną bitwę toczoną między 52 popularnymi postaciami z historii KOF!

KOF ’98 UM FE ukaże się dziś na PlayStation 4 w wersji cyfrowej za 14,99€. Więcej informacji można znaleźć na stronie SNK.

THE KING OF FIGHTERS XV zostanie wydany na PlayStation, Xbox Series X|S i PC, oraz na platformie  Steam i Epic Games Store 17 lutego 2022 roku. Gra jest dostępna w różnych edycjach, Edycja Deluxe zawiera KOF XV Team Pass 1 z pierwszymi sześcioma postaciami DLC.

Dodaj komentarz