Przygoda jest coraz bliżej! Zamknięta beta New World rozpocznie się 23 lipca 2020

Gracze, którzy zamówią grę przed premierą, jako pierwsi zaludnią świat Aeternum

Seattle – 15 czerwca 2020 – Podczas PC Gaming Show 13 czerwca, Amazon Games ogłosiło zamknięty beta-test nadchodzącej produkcji MMO New World, który rozpocznie się 23 lipca 2020. Informacji towarzyszył także nowy zwiastun rozgrywki, ukazujący walkę PvP. Gracze, którzy zamówią New World w przedsprzedaży, otrzymają automatycznie dostęp do zamkniętej bety oraz dodatkowe nagrody w grze. New World ukaże się na komputery osobiste 25 sierpnia 2020.

New World to MMO osadzone w otwartym świecie, w którym gracze zmierzą się z nawiedzonym pustkowiem tajemniczej wyspy Aeternum. Sukces w New World zależy nie tylko od zdolności graczy do pokonania kompanii rywali, ale także mrocznej duszy samego Aeternum, ponieważ na wyspie czyhają nieumarłe legiony, chcące usunąć żywych z miejsca ich rządów.

New World wyróżniają ogromne bitwy, obleganie fortec i najazdy wrogów o nadprzyrodzonych zdolnościach, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 100 graczy. Walka w New World jest instynktowna i oparta na umiejętnościach, co daje graczom bezpośrednią kontrolę nad ich ruchami i atakami. Niespokojna wyspa jest otwarta i chaotyczna, lecz także bogata w możliwości dla żołnierzy, odkrywców, rzemieślników i budowniczych imperiów. Gracze mogą łączyć się w potężne kompanie, działające z ufortyfikowanych twierdz lub grać samotnie, zdobywając i udoskonalając swoje siedziby, przyczyniając się do rozwoju większej społeczności wokół nich. New World oferuje niemal rozgrywkę bez granic, postęp postaci bez podziału na klasy, systemy społeczne i bogatą mechanikę rzemiosła.

New World tworzone jest przez studio Amazon Games w Orange County (Kalifornia). W skład zespołu wchodzą weterani branży, którzy pracowali nad takimi hitami multiplayer, jak DestinyWorld of Warcraft i Everquest

Poniżej najnowszy zwiastun.

Zamówienie gry przed premierą możliwe jest na stronie gry. Więcej informacji o New World znajduje się na TwitchuFacebookuTwitterze Instagramie.

Dodaj komentarz

1 Comment