Nadchodzący Rogue-Looter-Shooter SYNCED rusza z otwartą betą już 10 grudnia.

Napędzana nanotechnologią gra otwiera testy PvE!

Wydawca Level Infinite i deweloper NExT Studios ogłaszają dziś otwartą betę, nadchodzącej 3-osobowej strzelanki SYNCED. Rozpoczynająca się 10 grudnia 2022 roku i trwająca do 15 stycznia 2023 roku otwarta beta po raz pierwszy wprowadzi graczy do rozgrywki PvE oraz kooperacyjnej. Beta będzie dostępna dla graczy PC do pobrania za darmo przez platformę Steam lub za pośrednictwem na strony SYNCED.  

SYNCED to rogue-looter-shooter rozgrywający się w nieodległej przyszłości, gdzie nanotechnologia jest filarem cywilizacji. W wyniku kataklizmu określanego szerzej jako Upadek, nanomaszyny zwróciły się przeciwko swoim twórcom, pożerając ludzi, by się rozmnażać i przekształcić w śmiertelnie niebezpieczne Nanos. W tej apokalipsie gracze wcielają się w rolę Runnera, odważnego poszukiwacza szczęścia, który przemierza Meridian w poszukiwaniu cennej nanoenergetycznej substancji znanej jako Nerva. Gracze będą łączyć się w trzyosobowe drużyny, aby stoczyć intensywne bitwy PvE i PvP.

Opublikowano dzisiaj również dodatkowy film przybliżający świat SYNCED i przedstawiający kluczowe mechaniki rozgrywki, których gracze będą mogli doświadczyć podczas otwartej bety.

SYNCED to zupełnie nowe podejście do rozgrywki w trzecioosobowym looter-shooterze, dające graczom możliwość zsynchronizowania się z zabójczymi Nanosami, skutecznie zamieniając wrogów w przyjaciół. Dzięki różnym klasom Nano, z którymi można się zsynchronizować – Crusher, Seer, Guardian i Suppressor – w połączeniu z indywidualnym ekwipunkiem i unikalnymi umiejętnościami każdego Runnera, pozwala to na szeroką gamę kombinacji i podejść taktycznych w trakcie rozgrywki.

Podobnie jak w klasycznych strzelankach looterowych, Runnerzy mogą zbierać zasoby podczas meczów PvE i PvP, aby rozbudować swoją postać, jednocześnie odblokowując zaawansowane bronie i modyfikacje. W rezultacie, każdy mecz jest niepowtarzalny, co podkreśla wpływ „rogue-lite” i odróżnia SYNCED od innych podobnych tytułów.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie SYNCED, oraz w karcie Steam.

Dodaj komentarz