Blueprinty, remonty i losowe nagrody – najnowsza aktualizacja do gry Ylands.

Bohemia Interactive z radością ogłasza dziś wydanie aktualizacji 1.11 do gry YlandsCrafty Crafts. Aktualizacja wprowadzi do gry tabele łupów, nowe potwory i odnowione menu craftingu, a także nowy system prezentów i zupełnie nowy interfejs użytkownika poświęcony kupowaniu i sprzedawaniu Blueprintów. Aktualizacja 1.11 jest już dostępna na Steam, MS Store, App Store i Google Play. 

Nowy UI, nowe łupy

Crafty Crafts oferuje Ylandersom nowy, wygodny sposób kupowania, sprzedawania i przeglądania Blueprintów. Proces zapisywania Blueprintów został również zoptymalizowany, więc gracze nie będą musieli czekać tak długo na zdobycie przedmiotów. Dostępny jest również zupełnie nowy system giftingu, który pozwala graczom wysyłać zwierzaki, kostiumy, emotki i wiele innych. Tymczasem menu craftingu jest teraz szybsze i bardziej intuicyjne. Krótko mówiąc, UI Ylands przeszło metamorfozę i wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!  

A czymże jest przygoda bez odrobiny losowości? Jedną z nowości w aktualizacji 1.11 jest oferowanie łupów w przypadkowych spotkaniach, które będą miały formę nagród i zachęt, a także różnych ulepszonych broni, które są charakterystyczne dla każdego regionu. Są też nowe potwory, na które warto zwrócić uwagę, specjalny nowy zwierzak, który jest dostępny tylko w okresie świątecznym, poręczny nowy zestaw narzędzi, który pomoże graczom łatwo generować obiekty, a także znaczna aktualizacja skryptów wizualnych, która sprawiła, że proces tworzenia stał się bardziej usprawniony. 

Osobiście jestem naprawdę podekscytowany nową mechaniką łupów” – mówi Ylands Project Lead Aleš Ulm. „To, co otrzymujesz z zabitych potworów jest teraz bardziej losowe i satysfakcjonujące, i po raz kolejny popycha grę nieco bliżej gatunku RPG„.

Lista funkcjonalności:

  • Nowy UI dedykowany przeglądaniu, kupowaniu, sprzedawaniu i przekazywaniu Blueprintów
  • Zoptymalizowany proces zapisywania Blueprintów
  • Nowy system prezentów, pozwalający wysyłać znajomym emotki, kostiumy, zwierzaki i Blueprinty
  • Przeróbka menu craftingu
  • Losowy łup w większości losowych starć i wszystkich starciach z wrogami
  • Nowe potwory, w tym pangoliny, golemy i duchy poległych marynarzy
  • Zupełnie nowy zwierzak, z którym spędzisz święta
  • Zestaw narzędzi do generowania obiektów, tworzenia selekcji, modyfikowania terenu i nie tylko
  • Nowe wizualizacje w skryptach wizualnych

Dodaj komentarz