TOWER OF FANTASY ZAPOWIADA AKTUALIZACJĘ MIRAFLEUR MOONSHADE I WIELE WIĘCEJ

Wędrowcy mogą doświadczyć nowej zawartości i przygód, w tym nowego Simulacrum Tian Lang, w hitowej grze Free-to-Play Open-World MMORPG.

W dniu dzisiejszym, wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili niektóre z niesamowitych nowych treści nadchodzących w grudniu dla Tower of Fantasy, hitu free to play, MMORPG z otwartym światem. Tower of Fantasy zdobyło ostatnio nagrodę Best for Tablets w Google Play, jest nominowane w kategorii Best Mobile Game w The Game Awards i jest dostępne za darmo na oficjalnej stronie, jak również w App Store, Google Play i Steam.

Aktualizacja 2.2, zatytułowana Mirafleur Moonshade, pojawi się 22 grudnia i pozwoli Wędrowcom kontynuować eksplorację i przygody w Mirrorii. Gracze będą mieli dostęp do większej ilości sposobów na doświadczenie wyjątkowego i tajemniczego cyberpunkowego miasta, ponieważ w Mirrorii zostaną odblokowane nowe obszary. Gracze mogą udać się do centrum rozrywki, aby zagrać w kręgle, zorganizować zawody wyścigowe, a nawet udać się do Livehouse, aby posłuchać muzyki.

Przedstawione zostało również najnowsze simulacrum, potężny, kochający rośliny Tian Lang. Jako najsilniejszy Executor w Dystrykcie 7, Tian Lang jest wyposażony w pancerne rękawice, które pozwalają mu władać potężną włócznią Thunderbreaker. Choć jego prawdziwa siła jest nieznana, Tian Lang jest uważany za ukryty klejnot Dystryktu 7, a jego supermoc czeka na uwolnienie, gdy Mirroria znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Materiał przedstawiający Tian Langa.

Tuż przed aktualizacją Mirafleur Moonshade potwierdzono, że Nemesis Rerun będzie dostępny w dniach 15 – 26 grudnia. W ramach Rerun, Wędrowcy będą mieli możliwość zdobycia broni Nemesis i Matrixa

Dodaj komentarz