Metal: Hellsinger osiąga 1 milion graczy i trafia na PlayStation 4 i Xbox One!

The Outsiders i Funcom dają graczom nowe skórki na broń do zebrania, combosy do opanowania i Archdevil Mode do przecierpienia!

Metal: Hellsinger, wielokrotnie nagradzana rytmiczna strzelanka od dewelopera The Outsiders i wydawcy Funcom, zwiększa głośność do maksimum dzięki zupełnie nowej aktualizacji. Patch 1.5 dodaje nowy najwyższy poziom trudności – Archdevil – i daje graczom zupełnie nowe skórki broni do odblokowania oraz kombinacje do opanowania. Ponadto Funcom i The Outsiders z radością ogłaszają, że Metal: Hellsinger jest już dostępny na PlayStation 4 i Xbox One, dzięki czemu Osiem Piekieł jest bardziej osiągalne niż kiedykolwiek.

Z 98% przytłaczająco pozytywną oceną na Steamie, nagrodą Golden Joystick za najlepsze audio, nominacją do nagrody The Game Awards za najlepszą muzykę i ścieżkę dźwiękową, oraz dzisiejszą premierą na nowych platformach, wraz z aktualizacją, Metal: Hellsinger ma wiele do świętowania. Aby podziękować wszystkim graczom, którzy głosowali na nich i grali w grę, The Outsiders i Funcom przygotowali darmowy cyfrowy artbook, dostępny dla wszystkich graczy już teraz w grze. Gracze po raz pierwszy dostali możliwość zobaczenia niektórych z concept artów, które doprowadziły do powstania dzisiejszych demonów.

Archdevil to czwarty i najwyższy poziom trudności po Lamb, Goat i Beast. Doprowadza on gracza do granic możliwości, gdyż atakuje go więcej, silniejszych demonów i nie może on liczyć na ostatnią deskę ratunku. Do gry dodano również nowego demona Elite Seraph. Aby pomóc graczowi, wprowadzono nowe combosy. Wykonywanie pewnych czynności w kolejnych uderzeniach – takich jak zabicie wroga, wzbicie się w powietrze, a następnie zabicie kolejnego – nagradza gracza dodatkową furią i wyższym wynikiem.

Gracze są również zaproszeni do ponownego odkrycia każdej mapy w celu znalezienia Kolekcji Herbów. Każdy poziom zawiera jeden ukryty Herb na każdym poziomie trudności, w tym Archdevil. Zbieraj je, aby zdobyć nowe skórki na broń przy określonych progach i ukończyć cały zestaw.

Aktualizacja zawiera również długą listę poprawek błędów, ulepszeń jakości życia, balansu i optymalizacji wydajności. Pełne patch notes można znaleźć na oficjalnym forum gry.

Dodaj komentarz