Bohaterowie Tower of Fantasy na najnowszym zwiastunie!

Level Infinite i Hotta Studios, Tower of Fantasy, opublikowali dziś zwiastun prezentujący nowe, unikalne postacie ze swojej gry, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku!

Tower of Fantasy to wieloosobowa gra RPG z otwartym światem, charakteryzująca się żywym, inspirowanym anime stylem graficznym oraz porywającą fabułą i oprawą science-fiction. Nowy zwiastun prezentuje unikalne bronie i movesety każdej z grywalnych postaci, fantastyczne wierzchowce oraz artystyczne kreacje bohaterów, którzy przemierzają świat Aida. 

Postacie przedstawione w zwiastunie: 

 • Meryl – Starsza egzekutor Hykros, która doskonale radzi sobie w misjach typu S, korzystając ze swojego miecza i umiejętności bojowych. Ma chłodne podejście i nigdy nie wiadomo, jakie myśli krążą po jej głowie.
 • Shiro – Znana jako ” samotny wilk – maniak oceanu”, pasjonująca się badaniami oceanu i jego właściwościami, Shiro od kilku lat podróżuje samotnie i bada rozmieszczenie oceanów, przyczyniając się znacząco do lepszego poznania Aidy.
 • Samir – Egzekutor Hykros, która działa niezależnie i uwielbia płatać niegroźne figle. Jest dość lubiana wśród elitarnych egzekutorów.
 • King – Przyzwyczajony do rozwiązywania problemów i zdobywania tego czego chce urzywając przemocy. King jest całkowicie napędzany przez pieniądze; a jego zuchwała postawa i krzykliwe ubrania są silnymi wskaźnikami jego osobowości. 
 • Crow – Jego optymistyczna i radosna natura sprawia, że żadne zabawne rzeczy nie wymykają się z zasięgu. Może pokazać ci kilka hipnotyzujących sztuczek ze sztyletami, swoją dumną kolekcję oręża lub rzucić kiepskim żartem w jednej chwili. 
 • Zero – Komputerowy geniusz, który świadomie – i skutecznie – zniszczył wszystkie zapisy dotyczące jego prawdziwego imienia i przeszłości. Jest inteligentny, nastawiony na rywalizację i ignoruje wszystko, co uzna za bezsensowne z jego punktu widzenia. 
 • Cocoritter – Jej bezwarunkowe zaufanie do każdego, kogo spotyka, może budzić obawy. Ale razzem z jej niewinnością idzie wielka determinacja, aby dzięki swoim uzdrawiającym zdolnościom ocalić jak najwięcej istnień. 
 • Nemesis – Po poddaniu się modyfikacjom przez Dziedziców Aidy, Shirli zostaje przekształcona w Anioła Łaski znanego jako Nemesis. Zazwyczaj cicha i introwertyczna, pod wpływem kontroli umysłu Dziedziców zmienia się w bezlitosną maszynę do zabijania. 

Gracze będą wchodzić w interakcje z różnorodną grupą bohaterów podczas swobodnej eksploracji wspaniałego, inspirowanego anime sci-fi otwartego świata Aidy, wykonując zadania, mini-gry i inne aktywności dzięki unikalnym rozwiązaniom w grze, takimi jak: 

 • Immersive Open-World: Gracze poznają fascynujący obcy świat pełen przepięknych otwartych krajobrazów i imponujących futurystycznych struktur.
 • Zlokalizowana zawartość: Tower of Fantasy będzie wspierać osiem języków w momencie premiery.
 • Unikalne postacie: Gracze będą mogli posługiwać się unikalną bronią każdej z postaci, która zapewnia różne style rozgrywki podczas odkrywania ich fascynujących historii.
 • Rozwój i eksploracja: Będą mogli spotykać się z przyjaciółmi w sieci i przeżywaj nowe przygody we wspólnym otwartym świecie.
 • Epicka walka: Wziąć udział w epickich bitwach z wrogami o wszystkich kształtach i rozmiarach, przełączając broń i style rozgrywki w trakcie lotu, aby odkryć swój własny styl walki. 
 • Eksploracja i interakcja: Odkrywać i wchodzić w interakcję z żywym światem, odkrywając swoją osobistą.

Tower of Fantasy ma się obecnie ukazać w III kwartale 2022 roku. Ponad 1 milion graczy zarejestrowało się już na oficjalnej stronie, a także na Steam, Epic Game Store, App Store i Google Play.

Dodaj komentarz