Stoisko SNK na EVO 2022 – największym na świecie turnieju gier walki!

Na stoisku dostępne będą demonstracyjne DLC, sesja podpisów z deweloperami KOF XV oraz wystawa unikalnych produktów SNK. Japoński deweloper będzie również prowadzić dyskusję panelową!

SNK CORPORATION ma przyjemność ogłosić, swoją obecność na wydarzeniu  Evolution Championship Series 2022 (EVO 2022), największym na świecie turnieju gier walki, który odbędzie się w Las Vegas, Nevada, USA od 5 do 7 sierpnia 2022 roku.

Turniej KOF XV na EVO 2022

KOF XV został wybrany jako jedno z głównych wydarzeń turniejowych na EVO 2022! Fani będą mogli cieszyć się rywalizacją mającą na celu wyłonienia Mistrza Świata w KOF XV. Szczegóły dotyczące harmonogramu turnieju i streamingu na żywo zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Oprócz turnieju KOF XV, na EVO 2022 będzie można zobaczyć stoisko SNK i wiele innych wydarzeń!

Główne informacje o stoisku SNK

Od 5 do 6 sierpnia SNK będzie miało stoisko w Bayside Exhibit Halls w Mandalay Bay Resort and Casino w Las Vegas. Na EVO 2022 zostanie ustawiony kącik, gdzie fani uczestniczący w imprezie będą mogli jako jedni z pierwszych zagrać postaciami z DLC TEAM AWAKENED OROCHI do KOF XV!  Premiera planowana jest na sierpień 2022 roku. Tytuły retro SNK i SAMURAI SHODOWN również będą dostępne. Główny producent KOF XV Yasuyuki Oda, oraz dyrektor gry KOF XV Kaito Soranaka przeprowadzą sesje podpisywania autografów w dniach 5-6 sierpnia. Godzina zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Uczestnicy imprezy będą mogli odkryć na nowo, klasyczne klejnoty SNK z przeszłości, w dedykowanym muzeum, gdzie znajdą kolekcjonerskie edycje specjalnie przygotowane dla regionów, unikalne ilustracje oraz wiele więcej! Na stoisku będzie również możliwość zrobienia zdjęcia w SNK Booth Photo Area i zatweetowania ich z hashtagiem #SNKEVO, aby wziąć udział w ekskluzywnej loterii. Nagrodami są limitowane gry, specjalne koszulki KOF XV, a każdy uczestnik otrzyma darmowy prezent na EVO 2022.  W tym przypadku, uczestnicy nie mają nic do stracenia i wiele do wygrania! 

Do kupienia dostępne będą również, oryginalne koszulki KOF XV i inne popularne akcesoria SNK prosto z Japonii! Dodatkowo rozdawane będą skórki na kontroler Nintendo SwitchTM do SAMURAI SHODOWN oraz naklejki NEOGEO! Liczba przedmiotów jest ograniczona.

Panel dyskusyjny deweloperów KOF XV

5 sierpnia główny producent KOF XV Yasuyuki Oda, asystent producenta Joshua Weatherford oraz dyrektor gry Kaito Soranaka przeprowadzą panel dyskusyjny na temat rozwoju DLC TEAM AWAKENED OROCHI oraz innych tytułów SNK. Planowana jest również transmisja na żywo z tego wydarzenia, dokładny czas zostanie podany w późniejszym terminie.

SNK Sound Team Special Live Session Video

5 sierpnia na EVO 2022 SNK Sound Team zaprezentuje na żywo wideo z sesji wybranych utworów z najpopularniejszych serii SNK, takich jak KOF, SAMURAI SHODOWN i FATAL FURY. Planowana jest również transmisja na żywo a godziny projekcji i streamingu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Więcej informacji na temat EVO 2022 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz