Conan Exiles: Age of Sorcery

Duża aktualizacja wprowadza kilka darmowych funkcji i ulepszeń, wraz z unikalnymi przedmiotami kosmetycznymi poprzez Twitch Drops i nowy Battle Pass.

Conan Exiles otrzymuje pierwszą dużą aktualizację po monumentalnej zmianie, która nastąpiła wraz z Age of Sorcery, wypełniając rozległe i dzikie pustkowia gry jeszcze większą ilością aktywności i niebezpieczeństw. Darmowa aktualizacja pojawia się w tym samym czasie, co mnóstwo nowych przedmiotów kosmetycznych, które można nabyć poprzez nową Przepustkę Bojową lub w sklepie z przedmiotami Bazaar.

Funcom jest również dumny, że może ogłosić trzy nowe Twitch Drops, działające od dziś do 3 stycznia, pozwalając graczom zdobyć dwie ozdoby ścienne i piękny i świąteczny Crested Lapdog pet po prostu oglądając streamy z Conan Exiles na Twitch. Gracze muszą tylko połączyć swoje konto z Twitchem poprzez przycisk w menu gry, aby rozpocząć.

Pojawienie się czarów wstrząsnęło fundamentami Wygnanych Ziem. Wszędzie odprawiane są dziwne rytuały, a czarodzieje szaleją z nowo odkrytą mocą. W rozdziale 2 gracze natkną się na obozy Khitańskich Łowców Głów zarówno w Wygnanych Krainach jak i na wyspie Siptah. Aby zrozumieć nowe czary, które się pojawiły na świecie, poproszą oni o upolowanie i dostarczenie im czarodziejskich postaci niezależnych rozsianych po całej krainie. Chociaż wystarczy czaszka, żywe ciała zapewniają znacznie wyższe nagrody, w tym nowy zestaw zbroi.

Podczas swoich podróży gracze natkną się również na nowe spotkanie Witch Hunt, gdzie będą mogli przerwać potężne rytuały jednego z czterech różnych Magów na wysokim poziomie. Magów tych nie można wziąć żywcem, ale ich czaszki można również przynieść do obozów Khitan po dużą wypłatę.

Równolegle z darmową aktualizacją, w Bazarze oraz w nowej Przepustce Bitewnej dostępny jest ogromny asortyment nowych płatnych przedmiotów kosmetycznych, w tym rozszerzony zestaw budynków Stormglass, nowe wyglądy zbroi i broni, nowe zwierzaki, unikalne dekoracje i wiele więcej!

Conan Exiles kontynuuje rozszerzanie swojej bogatej zawartości i rozgrywki z każdą darmową aktualizacją. Gracze mogą zapoznać się z Rozdziałem 2 już teraz na PC, PlayStation 4, Xbox X|S, Xbox One oraz na PC i Xbox Game Pass.

Dodaj komentarz