Ghostbusters: Spirits Unleashed Otrzyma dodatkowe mapy, grywalne duchy I wiele więcej!

Gracze mogą spodziewać się darmowych DLC w każdym kwartale 2023 roku

Ghostbusters: Spirits Unleashed, to pełna akcji gra wideo 4v1, która zadebiutowała 18 października i wyprodukowana została przez ekspertów asymetrycznego multiplayera –  IllFonic. Dziś deweloper i wydawca dzieli się informacjami na temat planu wsparcia dla tytułu w 2023 roku.

W momencie premiery gracze Ghostbusters: Spirits Unleashed mogli polować lub straszyć na pięciu unikalnych mapach. Na początku pierwszego kwartału 2023 roku, IllFonic doda nową mapę do tej mieszanki, The Facility. The Facility zostało zamknięte na dobre w późnych latach 80-tych i zostało niedawno zakupione przez prywatną grupę inwestorów, którzy mają plany renowacji i ponownego otwarcia obiektu. Niestety dla nich, jest on nękany przez duchową aktywność, a ekipy budowlane odmawiają wejścia do tego nawiedzonego ośrodka zdrowia. Dyrektor projektowy Illfonic, Jordan Mathewson dzieli się tym, co sprawia, że gra na tej mapie jest wyjątkowa: „Wygląd, w którym ta przestrzeń gry jest zużyta przez czas, daje graczom wyjątkowe uczucie w porównaniu z naszymi obecnymi lokalizacjami pracy [mapami]. Robotnicy budowlani są cywilami i rozpoczęli renowację tego obiektu, niestety odkryli oni, dlaczego został on przed laty opuszczony. Zróżnicowane korytarze połączone ze średniej wielkości pomieszczeniami są budowane piętrowo, aby zapewnić unikalne, bardziej intymne doświadczenie gry z bardziej przerażającą estetyką. Będzie kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie tych nowych obszarów na tej mapie na korzyść każdego gracza, Pogromcy Duchów lub Ducha. Więcej informacji otrzymacie wkrótce!

Ghostbusters: Spirits Unleashed  muncher

Poza mapą, społeczność będzie mogła zagrać po raz pierwszy jako nowy typ ducha – Muncher. Natychmiast rozpoznawalny ulubieniec fanów jest najczęściej pożądanym przez graczy duchem od pierwszego dnia po premierze gry. Jeśli jesteś entuzjastą nawiedzania, zamiast łapania, to nie będziesz zawiedziony, gdy dostaniesz w swoje ręce tego psotnika. Oprócz tego wszyscy, którzy otrzymali powołanie od Łowców Duchów w ramach DLC #1 dostaną również kilka nowych opcji dostosowania postaci!

Gracze mogą spodziewać się więcej szczegółów, gdy będziemy zbliżać się do daty pierwszego rozszerzenia w nowym roku. I pamiętajcie, IllFonic planuje wydać podobne DLC Drops w każdym kwartale 2023 roku za darmo, a wszystko to oprócz ciągłych Quality of Life patches, które regularnie wspierają Ghostbusters: Spirits Unleashed.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.GhostbustersSU.com, a także na kanałach Instagram, Twitter i Facebook.

Dodaj komentarz