Daedalic ujawnia trzy nowe tytuły podczas Future Games Show

Portfolio niemieckiego wydawcy wzbogaci się o tytuły Inkulinati, Fling to the Finish i Life of Delta, obok niedawno ujawnionych gier Glitchpunk i Hidden Deep.

Hidden Deep otrzyma tryb kooperacji.

Hamburg, Niemcy, 26 marca 2021 – Niemiecki wydawca Daedalic Entertainment ogłasza 3 kolejne tytuły w swoim portfolio na 2021 rok: grę strategiczną Inkulinati polskiego studia Yaza Games, opartą na współpracy grę wyścigową Fling to the Finish od SplitSide Games oraz przygodowy point-and-click Life of Deltaod Airo Games.

Inkulinati od Yaza Games to strategia wyjęta prosto ze średniowiecznych europejskich manuskryptów. Zostań mistrzem Żyjącego Inkaustu, chwyć za pióro i opracuj niepowtarzalną strategię, by zdobyć tytuł najwspanialszego Inkulinati wszech czasów!

Zwiastun Inkulinati.

Fling to the Finish to oparta na współpracy gra wyścigowa, w której członkowie drużyny są połączeni rozciągliwą liną. Partnerzy muszą ściśle współpracować, manewrując dwiema postaciami, które podskakują, odbijają się i turlają, aby dotrzeć do mety. Żądni wyzwań gracze mogą nawet korzystać w grze Fling to the Finish ze wspólnego kontrolera.

Zwiastun Fling to the Finish.

W portfolio Daedalic nie mogło oczywiście zabraknąć przygodówki point-and-click. Akcja Life of Delta toczy się w rozległym postapokaliptycznym świecie, pełnym interesujących postaci i zajmujących łamigłówek. Bohaterem opowieści jest Delta – niewielki robot serwisowy, który tak jak wszystkie inne roboty walczy o przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku. Pewnego dnia musi wyruszyć w podróż, aby odnaleźć zaginionego przyjaciela, przemierzając 25 pięknie zaprojektowanych poziomów i 50 mini gier.

Zwiastun Life of Delta.

Podczas Future Games Show Daedalic zaprezentował także nowe zwiastuny niedawno ujawnionych gier Glitchpunk i Hidden Deep

Inspirowana GTA 2 i cyberpunkiem gra Glitchpunk.

Hołd dla thrillerów sci-fi i horrorów lat 80 Hidden Deep ujawnia tryb kooperacji.

Dodaj komentarz