Daedalic ujawnia plan wydawniczy podczas Steam Next Fest

Wersje demo wszystkich gier dostępne będą przez cały czas trwania wydarzenia.

Wydawca Daedalic Entertainment ogłasza swoje uczestnictwo w nadchodzącym wydarzeniu Steam Next Fest, które potrwa od 1 do 7 października. W tym czasie gracze będą mieli możliwość wypróbowania trzech gier, z nadchodzącego portfolio wydawcy, zupełnie za darmo.

Life of Delta

Life of Delta To przygodowa gra typu point & click, w którejmały robot o imieniu Delta próbuje przetrwać w postapokaliptycznym świecie i wyrusza w podróż, aby odnaleźć przyjaciela. W swoich podróżach spotyka mnóstwo ciekawych postaci i stawia czoła niezliczonym wyzwaniom. Gracze rozwiązują zagadki, grają w minigry i wchodzą w interakcję z postaciami.

Wildcat Gun Machine

Gracze uzbrojeni w szeroką gamę broni, a także górę pocisków, wejdą do skomplikowanych lochów, w których czają się hordy groźnych I niezbyt radosnych przeciwników takich jak mięsne bestie. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch pod koniec 2021 roku, Wildcat Gun Machine to purfekcyjnie wykonany dungeon crawler jak żaden inny.

JARS

W zatęchłych czeluściach piwnicy rodziców młody Victor próbuje odkryć tajemnice ukryte pod jego domem. JARS to strategiczna opierająca się na rozwiązywaniu zagadek i elementach tower defense. Aby osiągnąć cel, gracze muszą rozmieścić swoje sługi i przedmioty, takie jak komary, żołędzie i jeże, aby zniszczyć każdy słoik i pokonać potworności pełzające po piwnicy. Ponury, ręcznie rysowany styl artystyczny jest inspirowany strasznymi i zabawnymi klasykami, co nadaje JARS wyrazisty wygląd. Gra ukaże się 20 października na PC i Nintendo Switch.

Dodaj komentarz