Neogeo Pocket Color Selection Vol 1 Steam Edition oraz SNK vs. CAPCOM: The Match of the Millennium dostępne od dziś na Steam.

Kolejne dwa klasyczne tytuły od SNK trafiły na Steam.

SNK CORPORATION ogłasza, że Neogeo Pocket Color Selection Vol.1 Steam Edition oraz SNK vs. CAPCOM: The Match of the Millennium są dostępne od dziś, 30 września, na Steam.

Radujcie się fani gier retro! Neogeo Pocket Color Selection, zawierająca 10 handheldowych klasyków, pojawi się na Steam. Gracze mogą oglądać modele 3D gier i ich kartridży: Powiększyć I obejrzeć je dokładnie z każdej strony. Oczywiście tytuły kompatybilne z Neogeo Pocket można wyświetlać w trybie monochromatycznym. Kolekcja zawiera kooperacje dla 2 graczy, więc zaproś swojego przyjaciela I grajcie cała noc! (niedostępne w niektórych tytułach).

Klasyczne tytuły znajdujące się w kolekcji:

Dołączone tytuły mogą różnić się od Neogeo Pocket Color Selection Vol.1 na Nintendo Switch. Cena Neogeo Pocket Color Selection Vol 1 na Steam wynosi 142.99 PLN. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

W 1999 roku SNK i CAPCOM zebrali swoich najlepszych wojowników w jedną unikalną bijatykę. Wymarzona kooperacja, która niegdyś mieściła się w kieszeni, jest teraz dostępna na Steam. Nieustraszeni wojownicy z klasycznych serii, takich jak KOF, Samurai Shodown, Street Fighter i Darkstalkers, ścierają się na pięści w totalnej bójce zawierającej aż 26 wojowników.

Wybierz jeden z dostępnych trybów walki single, tag, albo team. Dodatkowo dostępne są, aż 3 różne style walki. Czym byłaby dobra bijatyka bez trybów Survival, Time Attack oraz minigier, którymi można zająć się między pojedynkami? Gra zawiera lokalny tryb coop dla dwóch osób.

Gra dostępna jest od dziś na Steam w cenie 28.99 PLN.

Dodaj komentarz