Aeternum czeka: Amazon Games publikuje New World

Udaj się na nadprzyrodzoną wyspę Aeternum, aby wziąć udział w brutalnych walkach, epickich bitwach dla wielu graczy, ekscytujących wyprawach i nie tylko, w tej wieloosobowej grze online z otwartym światem

Już dziś swoją premierę na PC ma długo wyczekiwane New World od Amazon Games. New World to wieloosobowa gra RPG online, w której gracze stają naprzeciw nawiedzonej dziczy Aeternum, tajemniczej nadprzyrodzonej wyspie u schyłku Wieku Eksploracji.

Zwiastun premierowy New World

W New World gracze rozbijają się na wyspie Aeternum, gdzie łamane są podstawowe prawa życia i śmierci. New World oferuje graczom nieskończone możliwości walki, zdobywania pożywienia i wytwarzania przedmiotów podczas odkrywania i podbijania wyspy oraz odkrywania jej mrocznych tajemnic. Gracze mogą łączyć się we frakcje, aby rywalizować o kontrolę nad mapą w ogromnych bitwach między graczami lub wyruszać w pojedynkę (lub w małych grupach), aby zbadać Aeternum i poznać jego sekrety.

„Ponad milion graczy już zagościło w Aeternum podczas naszych testów beta, a dziś z radością witamy w New World jeszcze więcej poszukiwaczy przygód” – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. „Epickie bitwy Nowego Świata, walka oparta na umiejętnościach graczy, piękna sceneria oraz rozbudowane rzemiosło i rozwój postaci sprawiają, że jest to gra, w której naprawdę można się zagubić. A ponieważ Aeternum to żywy świat, stworzony, by zmieniać się i ewoluować w czasie, dziś jest tylko początek – mamy w zanadrzu o wiele więcej dla graczy”.

New World oferuje walkę w czasie rzeczywistym, która jest instynktowna I oparta na umiejętnościach — każdy zamach, unik i blok mają znaczenie. Aeternum roi się od nędznych stworzeń, zdegradowanych przez stulecia śmierci i przebudzeń, a gracze muszą doskonalić swoje umiejętności władania bronią i umiejętności walki, jeśli chcą przetrwać. New World oferuje szeroką gamę wieloosobowych doświadczeń bojowych, w tym:

  • Wojny: Ogromne oblężenia, w których może wziąć udział, aż do 100 graczy na raz. Wynik każdej z wojen determinuje, która kompania kontroluje podbite terytoria lub wioski, a także zasoby, których one dostarczają.
  • Napady na posterunki: Zespoły złożone z 20 graczy z dwóch konkurujących frakcji walczą o kontrolę nad fortyfikacjami I zasobami w instancjonowanej bitwie łączącej doznania PvE oraz PvP
  • Ekspedycje: 5-osobowe instancjonowane dungeony, które zabiorą graczy w najdalsze I najgłębsze zakątki wyspy, gdzie zmierzą się ze śmiertelnymi wrogami i odkryją sekrety wyspy.
  • Inwazje: Szalone armie Aeternum od czasu do czasu porywają swoje siły do ataku na kontrolowane przez graczy terytorium. Takie inwazje wymagają udziału 50 graczy najwyższego poziomu zgrupowanych dla wspólnej walki i zwalczania fal atakujących potworów.

Bezklasowy system rozwoju daje graczom swobodę rozwijania swoich postaci w unikalny sposób, wybierając broń — ostrze, proch lub magię — która najlepiej pasuje do ich stylu gry. Rozbudowany system rzemieślniczy i ulepszania posiadłości zapewniają graczom jeszcze więcej sposobów na pozostawienie swojego śladu w świecie New World.

Aby uczcić premierę New World, członkowie Amazon Prime do 1 listopada mogą odebrać ekskluzywny Pakiet Pirata. Pakiet zawiera skórkę postaci pirata, emotkę i walutę w grze o wartości 4,99 USD. Jest to pierwszy z serii siedmiu dropów Prime Gaming, które zostaną wydane w 2021 roku dla New World.

New World uzyskało kategorię wiekową PEGI 16 I dostępne jest do zakupu na Amazon.com oraz Steam. Standardowa edycja gry kosztuje 142.99 PLN, a cena edycji Deluxe, zawierającej skórki zbroi drwala oraz siekierki drwala, zwierzęcego towarzysza mastiffa, zestaw gestów papier/nożyce/kamień, a także cyfrowy album gry New World, wynosi 179.99 PLN.

Więcej informacji o New World, dostępne jest pod adresem https://newworld.com, a także na kanałach Twitch, Facebook, Twitter, oraz Instagram.

Dodaj komentarz