Darmowe jednostki dla Total War: Warhammer

Z okazji tegorocznego jubileuszu 30-lecia powstania studio Creative Assembly raczy fanów informacjami oraz nowinami. Do najistotniejszych należy zapowiedź wydania 10. sierpnia tego roku darmowego dodatku do Total War: Warhammer. W nim otrzymamy 30 jednostek elitarnych z pięciu ras dostępnych w grze (Beastmen, Bretonnia, Chaos Warriors, Norsca i Wood Elves).

Darmowe jednostki dla Total War: Warhammer – zapowiedź wideo

Oprócz tego garść ciekawostek dotyczących serii TW, którymi podzielili się ostatnio twórcy:

  • W swoim pierwotnym zamyśle Shogun: Total War miało być grą RPG z turowym systemem walki. Akcję przewidywano umieścić w Chinach z czasów słynnej dynastii Ming. Pomysłodawcy inspirowali się książką o tej tematyce.
  • Creative Assembly to przedsiębiorstwo brytyjskie. Istniały jednak plany, ażeby przenieść działalność studia do Azji, a konkretnie Singapuru. Zapewne związane to było z dynamicznym rozwojem tamtejszego rynku oraz stosunkowo przyjaznym dla inwestorów systemem podatkowym metropolii.
  • Studio szykuje dla graczy co najmniej cztery projekty dotychczas niezapowiedziane. Łącznie z tymi, którymi już podzielono się z mediami, CA pracuje aktualnie nad ośmioma produkcjami. Jest więc czego wyczekiwać!

Dodaj komentarz