Deep Rock Galactic rekrutuje górników

czy posiadacie doświadczenie w wydobywaniu surowców z obcych planet i nie obawiacie się kosmicznych owadów? Czy wiecie, jak radzić sobie w trudnym terenie przy pomocy wiertła mechanicznego i czyścic jaskinie miotaczem ognia lub zasilanym minigunem „Lead Storm”? Czy w wolnej chwili chętnie zasiadacie ze znajomymi przy piwie? Jeśli tak, zapraszamy do rekrutacji w Deep Rock Galactic, wiodącej korporacji wydobywczej w galaktyce!

Deep Rock Galactic to strzelanka FPS nastawiona na tryb kooperacji. Zadaniem graczy jest utworzenie drużyny czterech dziarskich krasnoludów, współdziałanie w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się przez gigantyczny system jaskiń pełnych śmiertelnie groźnych wrogów i cennych zasobów oraz stawienie czoła niezliczonym hordom potwornych obcych.

Gra od Coffee Stain Publishing i Ghost Ship Games ukazała się w programie Steam Early Access w 2018r. i od razu zdobyła serca fanów. Tytuł sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy i otrzymał 30 tys. recenzji, z czego 95% wypada pozytywnie. Najnowszy zwiastun dostępny jest poniżej.

Pełna wersja Deep Rock Galactic ukaże się 13 maja na Steamie, na Xbox One i w Microsoft Store.

Dodaj komentarz