Fling to the Finish świętuje Fling-a-thon i zapowiada nową, wyjątkową zawartość

Od 25 lipca do 8 sierpnia gracze mogą wziąć udział w wyjątkowym turnieju i zdobyć niepowtarzalne nagrody. Ponadto, zapowiedziane zostało więcej ekscytującej zawartości.

SplitSide Games i wydawca Daedalic mają przyjemność ogłosić, że tego lata w ich szalonej grze kooperacyjnej “Fling to the Finish” pojawi się nowy, emocjonujący turniej o nazwie „Fling-a-thon„, nowy tryb gry o nazwie „Ring-a-thon” oraz całkowicie nowe przedmioty do zdobycia dla graczy!

W grze “Fling to the Finish drużyny składające się z dwóch graczy ścigają się po kolorowych, chaotycznych torach przeszkód, jednocześnie będąc związani elastyczną liną. W zależności od umiejętności kooperacyjnych, lina może się  okazać największym atutem lub najgorszym wrogiem – tak samo jak partner, do którego gracze będą przywiązani. Ze względu na dosłowne połączenie ze swoim partnerem, “Fling to the Finish jest prawdziwie kooperacyjnym doświadczeniem. Najlepsi gracze używają liny, aby omijać niebezpieczne przeszkody i podrzucać swoich partnerów na półki. Kiedy prawdziwi weterani dobierają się w pary, tworzą zdumiewające wyczyny akrobatyczne.

Turniej „Fling-a-thon” będzie rozgrywany na żywo od 25 lipca do 8 sierpnia i zaoferuje graczom pełną atrakcji rywalizację.  Aby wziąć udział w turnieju, gracze muszą dołączyć do Team Modern lub Team Ancient.  Każda drużyna otrzyma unikalne skiny, naklejki i banery, więc gracze będą mogli spersonalizować swój wygląd, aby pokazać wsparcie dla swojej drużyny. Poniżej znajdują się gry, w których gracze będą uczestniczyć.

Turnieje

Gracze zdobywają punkty dla swojej drużyny poprzez rywalizację w 3-biegowych Turniejach. Turnieje można rozgrywać w Matchmakingu, ale można je również rozgrywać w Prywatnych Wyścigach (lokalnych i online). Turnieje zakończą się uroczystością zwycięstwa, podczas której zwycięska drużyna wejdzie na piedestał i sprawi, że jej przeciwnicy będą mogli podziwiać ich chwałę Flinga!

Wyścig z pierścieniami

W czasie trwania wydarzenia wszystkie wyścigi (w tym turnieje 3-biegowe i wyścigi jednoseryjne) będą zawierać zwiększające prędkość pierścienie i oszczepy z trybu Ring-a-thon. Dzięki temu normalne wyścigi wieloosobowe nabiorą niesamowitej prędkości dzięki pierścieniom zwiększającym prędkość i intensywności oszczepów.

Nagrody

Zwycięska drużyna Fling-a-thon otrzyma ekskluzywną skórkę, naklejkę i baner, aby na zawsze mogła przypominać swoim przeciwnikom o tym dniu w historii Flinga. (Nagrody zostaną wręczone 8 sierpnia)

Czy starożytne sporty Greków powrócą, czy też nowoczesne sposoby będą nadal dominować?

Oprócz trybu gry „Fling-a-thon„, do kampanii również zostanie dodany nowy stały tryb o nazwie „Ring-a-thon„. Zawiera on wspomniane wcześniej bramki zwiększające prędkość, dzięki którym gracze będą mogli pokonywać przeszkody z nieosiągalną wcześniej prędkością. Ale ostrożnie! Z nieba pada deszcz oszczepów, które gracze muszą odeprzeć.

Deweloperzy bardzo podoba się to, że pierścienie zwiększające prędkość naprawdę zmieniają aranżację poziomów. Opanowanie zupełnie nowych tras przy tak dużych prędkościach jest niezwykle satysfakcjonujące. Z tego powodu speed run i grindowanie w celu poprawienia swoich czasów jest niezwykle wciągające. Niektóre poziomy są o ⅓ krótsze niż w innych trybach gry, ze względu na prędkość.

Gracze muszą również reagować na wystrzeliwane z góry oszczepy. Te ataki mogą strącić z kursu nawet najbardziej wytrawnego flingera, ale można je zapamiętać dla przyszłego optymalnego przebiegu trasy.

Tryby kampanii są dostępne dla 1 do 2 graczy online lub offline.

Poza tymi dwoma głównymi dodatkami, “Fling to the Finish” otrzymuje również nowy system progresji i levelowania. Pozbywa się on starego, żmudnego procesu odblokowywania postaci, który był związany z kampanią. Teraz gracze mają Rangę, którą można zwiększyć poprzez dobre wyniki w dowolnym trybie gry i w ten sposób wykorzystać do odblokowania nowych postaci. Zaawansowani gracze, którzy odblokowali już dodatkowo postacie i mapy nie muszą się obawiać. Ich Ranga zacznie się od 0 jak u wszystkich nowych graczy, a mimo to zachowają całą swoją odblokowaną zawartość. Każda ranga nagradza gracza żetonami odblokowującymi, które można wymienić na w pełni funkcjonalną, podobną do Rube-Goldberga atrapę w menu 3D. Urządzenie to prezentuje graczowi 3 kapsuły-zabawki wypełnione postacią, skórką, naklejką lub banerem! Gracze muszą jednak zdecydować mądrze, ponieważ mogą wybrać tylko jedną z nagród!

O systemie bannerów

Co to jest naklejka lub baner, mógłby ktoś zapytać? Gracze mogą teraz dostosować sposób, w jaki reprezentują się online, dzięki zabawnym i stylowym banerom oraz naklejkom. Ich Ranga jest również wyświetlana na banerze, więc mogą chwalić się swoim doświadczeniem i zdobywać światowy prestiż!

Dodaj komentarz