Dojdź na szczyt w Letniej Aktualizacji Arcadegeddon

Illfonic publikuje pierwszą sezonową aktualizację Arcadegeddon

Lakewood, 7 Września 2021 – Arcadegeddon, pierwsza samodzielnie wydana gra Illfonic, trafiła do sprzedaży 8 lipca 2021 w ramach wczesnego dostępu na PS5 oraz PC za pomocą Epic Games Store. Wraz z premierą gry Illfonic opublikowało mapę rozwoju, dzięki której społeczność mogła dowiedzieć się co czeka grę od dnia pojawienia się jej we wczesnym dostępie, aż do premiery na początku 2022 roku. Illfonic wydał już kilka dużych aktualizacji odnoszących się do błędów oraz opinii zgłoszonych przez graczy na obu platformach. Już dziś wraz z Letnią Aktualizacją do gry trafi pierwsze rozszerzenie zawartości.

Po pierwszej sezonowej aktualizacji gracze spodziewać się mogą wszystkiego tego, co twórcy obiecali w swojej mapie rozwoju, a nawet więcej. Do każdego istniejącego biomu (mapy) trafiły nowe kafelki, dzięki czemu proceduralnie generowane poziomy będą jeszcze bardziej rozbudowane I różnorodne. Dodatkowo dostępne są dwie nowe bronie-The Scotsman oraz The Party Favor. Także od teraz gracze mogą dostosować swoje skróty klawiszowe na klawiaturze oraz myszce. Była to jedna z najważniejszych funkcji, o które prosili członkowie społeczność gry w ostatnich miesiącach.

Jedną z najważniejszych modyfikacji, jakie wprowadza Letnia Aktualizacja, jest „naprawa” Battle Mode Machine mieszczącej się w salonie gier Gillyego. Co to znaczy? Od teraz gracze mogą brać udział w bitwach PvP ze swoimi przyjaciółmi i/lub innymi graczami od razu z poziomu salonu gier, bez wchodzenia w rozgrywkę. Czy masz to, czego potrzeba, aby wspiąć się na szczyt w Battle Mode Machine? Letnia Aktualizacja wprowadza także do gry Royale, nowego lidera gangu FTW. To oznacza więcej wyzwań, nową umiejętność, a także nowe modyfikacje postaci. Pierwotnie Royale miała trafić do gry wraz z jesienną aktualizacją, jednak jej rozwój zakończył się szybciej niż zakładano, dzięki czemu gracze mogą spotkać ją w grze już teraz.

Więcej informacji o Letniej Aktualizacji Arcadegeddon dostępne jest na forum gry, oficjalnym serwerze Discord, a także na stronie internetowej Arcadegeddon.

Dodaj komentarz