Wejdź do Biznesu Magicznych Eliksirów: Daedalic i Snowhound Games zapowiadają Potion Tycoon

Badaj mikstury, znajduj składniki, zarządzaj swoim sklepem i zaspokajaj potrzeby VIP-ów magicznego świata w tej niespotykanej symulacji zarządzania biznesem

Hamburg 9 września, 2021 – Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Snowhound Games prezentują symulator zarządzania biznesem, który wprowadzi nieco magii do życia graczy. Potion Tycoon pozwoli zarządzać własnym sklepem z magicznymi miksturami, odkrywać przepisy, zabezpieczać zasoby, mieszać eliksiry, a także budować i optymalizować linie produkcyjne, a wszystko to by stać się magnatem rynku magicznych eliksirów. Gra trafi do Steam Early Access na początku 2022 roku.

Czarująca zapowiedź wideo

Potion Tycoon to magiczne podejście do gatunku symulacji zarządzania. Gracze dostaną możliwość otworzenia swojego własnego sklepu z miksturami w pięknym, ręcznie rysowanym świecie 2D i postarają się zostać najbardziej utytułowanym wytwórcą magicznych mikstur w królestwie. By osiągnąć cel, muszą zarządzać wszystkimi aspektami biznesu mieszania mikstur: Eksperymentować z różnymi przepisami, od mieszanin leczących po mikstury przywołania, rywalizować o zasoby lub hodować własne magiczne rośliny i grzyby, a także optymalizować linie produkcyjne. Muszą Rozwijać swój biznes, zatrudniając nowych pracowników i badając nowe mikstury i maszyny. Po skonfigurowaniu wyrafinowanego, wielkoskalowego zakładu warzenia eliksirów, nie pozostanie nic poza napawaniem się widokiem sklepu działającego jak dobrze naoliwiona maszyna.

Wydajność to nie wszystko, odnoszący sukcesy sklep musi budować markę, aby się rozwijać. Gracze muszą zachwycić swoich klientów, wyszukując nowe meble i tworząc najpiękniejszą witrynę sklepową z najbardziej ekskluzywnymi trunkami. Wykwintny sklep może nawet przyciągnąć VIP-ów, a specjalne umowy mogą zdziałać cuda dla rozwijającej się firmy – ale upewnij się, że spełniasz ich prośby, w przeciwnym razie mogą zrujnować reputację Twojego interesu!

Magiczne cechy główne:

  • Zostań potentatem świata czarów: Zbuduj i rozwijaj swój własny magiczny sklep.
  • Rozbudowana Symulacja zarządzania: Zarządzaj produkcją, cenami i personelem, aby zbudować wydajny biznes.
  • Badaj, konstruuj i wprowadzaj innowacje: Rozwijaj swoje imperium eliksirów od skromnych początków do ekskluzywnego sklepu.
  • Rozbudowany system alchemiczny: Eksperymentuj z mnóstwem składników i kombinacji, aby tworzyć nowe i ulepszone mikstury.
  • Rozbudowana symulacja rynku: dynamiczne wydarzenia, trendy rynkowe i konkurencyjne firmy, które pozwolą Ci zachować czujność.
  • Zabawny, ręcznie rysowany styl 2D: ciesz się życiem w swoim sklepie, gdy zautomatyzowane linie produkcyjne ciężko pracują, a klienci odwiedzają Twój sklep!

Więcej informacji dostępne jest na steamowej stronie Potion Tycoon.

Dodaj komentarz